}

3M Espe Filtek Bulk Fill Kompül Refill

SKU: 3M.4864A
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

3M Espe Filtek Bulk Fill Kompül Refill

Diş hekimliğinde büyük arka diş restorasyonları artık çok daha kolay ve hızlı! Filtek™ Bulk Fill Posterior Restorative, diğer kompozit dolgu materyallerine oranla %24 daha hızlı uygulama imkanı sunarken, maksimum 5 mm kalınlıkta tek seferde uygulanabilme özelliğiyle zaman kaybını ortadan kaldırıyor. Geleneksel çok katmanlı kompozit uygulamalarının yerini alacak bu ürün, her diş hekiminin ihtiyacını karşılayacak tasarıma sahip.

Mükemmel manipülasyon özellikleri ve şekillendirilebilirliği sayesinde Filtek™ Bulk Fill, pahalı ek uygulama araçlarına gerek kalmadan mükemmel bir adaptasyon ve düzgün bir yüzey sağlar. Stress absorpsiyon kabiliyeti sayesinde 5mm’ye kadar etkin uygulama sunar ve bu sayede uygulama kolaylığı sağlar. Ayrıca, gerçek nanofil ve yenilikçi monomer teknolojileri ile donatılmış olan bu dolgu materyali, yüksek aşınma direncini korurken, düşük polimerizasyon stresine olanak tanıyor.

Bu ürün sadece büyük posterior restorasyonlar için değil, aynı zamanda direkt anterior restorasyonlar, süt dişleri restorasyonları ve çeşitli indirekt restorasyonlar dahil olmak üzere çok çeşitli diş hekimliği işlemleri için idealdir. Kolay ve hızlı uygulaması ile diş hekimlerinin iş akışını önemli ölçüde iyileştiren Filtek™ Bulk Fill, seramik restorasyon tamirleri veya geniş fissür örtücüler gibi uygulamalar için de mükemmel bir seçenektir.

Uygulama Süresi %24 daha hızlı
Maksimum Uygulama Kalınlığı 5 mm
Özellikler Mükemmel adaptasyon ve düşük polimerizasyon stresi
Teknoloji Gerçek nanofil ve yenilikçi monomer teknolojileri
Aşınma Direnci Piyasadaki diğer bulkfill materyallerine göre daha iyi
Endikasyonları Direct restorasyonlar, altına baz/kaide, kor yapımı, splintleme, inley ve onleyler, süt dişi restorasyonları, molar/premolar dişlerde geniş fissür örtücüler ve porselen restorasyon tamirleri
Anasayfa
Hesabım
Ara