}

3M Espe P60 Posterior Restoratif Set

SKU: 3M.4720E
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

3M Espe P60 Posterior Restoratif Set

Arka bölge diş restorasyonlarınız için kusursuz bir çözüm sunan 3M Espe P60 Posterior Restoratif Set, sınıf I ve II restorasyonlarınızda yüksek performans sergilemek üzere tasarlanmıştır. Set, A3, B2 ve C2 olmak üzere üç renkte 4 gram şırınga, 3 ml’lik Adper Single Bond 2 adeziv ve 3 ml’lik Scotchbond asit şırıngasıyla birlikte tüm aksesuarları içerir.

3M Espe P60, sert kıvamı sayesinde amalgam ile benzer şekilde kondanse edilebilme özelliğine sahiptir. Sert kıvamı ve yapışmayan yapısı sayesinde okluzal yüzey şekillendirmesi ve kontakt noktalarının oluşturulması işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Böylelikle hem kullanım kolaylığı hem de zaman kazandıran etkin bir tedavi yöntemi sağlar.

Uygulama süreci, 2.5 mm kalınlığındaki tabakalara 20 saniye boyunca ışık uygulanarak gerçekleştirilir. 3M Espe P60, restoratif işlemlerde hız ve etkinlik arayan profesyonel diş hekimleri için mükemmel bir seçenektir.

Ürün Adı 3M Espe P60 Posterior Restoratif Set
İçerik 3 adet 4g’lık şırınga (A3, B2, C2), 1 adet Adper Single Bond 2 adeziv 3ml, 1 adet Scotchbond asit şırıngası 3ml, Aksesuarlar
Özellikler Posterior bölge için uygun, Sınıf I ve II restorasyonlara uygun, Sert kıvamlı, Kondanse edilebilir, El aletlerine yapışmaz, Okluzal yüzey ve kontakt nokta oluşturma kolaylığı sağlar
Uygulama 2.5 mm tabaka üzerine 20 saniye ışık uygulaması
Anasayfa
Hesabım
Ara