}

Bisco AELITE Flow LV Refill

SKU: BIS.H664A2FA
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco AELITE Flow LV Refill

Estetik dolgular için mükemmel bir tercih olan Bisco AELITE Flow LV Refill, hem ön hem de arka diş bölümlerinde güvenle kullanabileceğiniz akışkan bir kompozit materyalidir. Akışkanlık seviyesi profesyonel kontrol altında olup, üst çene yapısında herhangi bir sorun yaratmaz. Bu sayede tedavi sırasında sizlere kolay bir uygulama imkanı sunar.

Bisco AELITE Flow LV Refill, çiğneme kuvvetlerine karşı mükemmel bir esneklik gösteren yapısıyla dikkat çeker. Dentin benzeri elastik özellikleri sayesinde, çiğneme esnasında oluşan basınçları emerek, pulpa bölgesine geçişini engeller. Bu özelliği posterior dolgularda kaide materyali olarak kullanılmasını ideal kılar.

Küçük kontur ve renk düzeltmelerinde, Klas V dolgularında ve minimal çiğneme kuvvetlerine maruz kalan Klas I ve II dolgularda tercih edebileceğiniz Bisco AELITE Flow LV Refill, aynı zamanda 13 farklı renk seçeneğiyle estetik beklentilerinizi de karşılar. Cam dolduruculu yapısı flor salınımı yapabilir ve bu da ek koruma sağlar. Fissür örtücü olarak da kullanabilmeniz, ürünün fonksiyonelliğini arttırır. Kullanım kolaylığı sunan bu ürün, 20 saniyelik ışınlanma ile 2 mm kalınlığında tabakalar halinde uygulanır.

Özellik Detay
Uygulama Alanı Anterior ve Posterior dolgular, küçük düzeltmeler, kaide materyali
Akışkanlık Kontrol edilebilir düzeyde
Esneklik Dentin benzeri, çiğneme kuvvetini esneyerek karşılar
Renk Opsiyonları 13 farklı renk (Opak ve İncisal dahil)
Kullanım 2 mm tabaka, 20 saniye ışınlanma
Flor Salınımı Evet
Kullanım Seçenekleri A2, A3.5 (1,5 gr)
Anasayfa
Hesabım
Ara