}

Bisco AELITE LS Posterior Set

SKU: BIS.H72110K
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

Bisco AELITE LS Posterior Set

Kaliteli bir dolgu tecrübesi için tasarlanmış, posterior bölgelerde mükemmel uyum sağlayan Bisco AELITE LS Posterior Set, diş hekimlerinin en zorlu işlemleri dahi kolaylıkla üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Gelişmiş formülü sayesinde kompozit dolgularda sık rastlanan polimerizasyon büzüşmesini %1.4 gibi oldukça düşük bir seviyeye çeken AELITE LS, %88.5’lik yüksek doldurucu oranı ile sınıfının en iyileri arasında yer alır.

Birçok diş hekiminin tercih ettiği AELITE LS, el aletleriyle muhteşem uyumluluğu ve yapışmayan kıvamı sayesinde kolay uygulanışının yanı sıra, estetik ve fiziksel performansındaki üstünlüklerle öne çıkar. Amalgam dolgulara etkili bir alternatif oluştururken, ayrıca sert kıvamı sayesinde oklüzal yüzey oluşturma ve kontakt noktalarını mükemmel şekilde ayarlama imkanı sunar. Bu ürünle tedavinin her adımı, hem doktor hem hasta için rahatlık ve memnuniyet demek.

Set içeriği, 4 gramlık üç farklı renk seçeneğinde AELITE LS kompozit (A1, A2, A3), pratik kullanım sağlayan 4 ml One Step Bond, alanında güvenilir 5 gr ETCH-37 ve son kat için 0,5 ml Biscover LV’den oluşmakta. Bu kapsamlı set, tek bir pakette diş hekimlerine dolgu işlemleri için gerekli tüm araçları sunuyor.

Ürün Adı Bisco AELITE LS Posterior Set
Polimerizasyon Büzüşmesi %1.4
Doldurucu Oranı %88.5
El Aletleri ile Uyumluluk Yüksek
Paket İçeriği 1 x 4 gr A1, 1 x 4 gr A3, 2 x 4 gr A2, 4 ml One Step Bond, 5 gr Etch-37, 0,5 ml Biscover LV
Özellikler Amalgama alternatif, oklüzal yüzey ve kontakt nokta şekillendirme kolaylığı
Anasayfa
Hesabım
Ara