}

Bisco Biscover LV Refill Likit Cila

SKU: BIS.G93353P
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

Bisco Biscover LV Refill Likit Cila

Diş restorasyonlarınızı daha önce hiç bu kadar mükemmel görememiş olabilirsiniz. Bisco Biscover LV Refill likit cila, düşük viskoziteli yapısıyla hem ağız içinde hem de ağız dışında kullanım için özel olarak formüle edilmiştir. Bu eşsiz cila, kompozit restorasyonlarınıza estetik bir parlaklık ve sızdırmazlık sağlayarak, restorasyonlarınızın mükemmelliğini korumanıza yardımcı olur. Oksijen inhibisyon tabakası oluşturmadan, pürüzsüz ve parlak bir yüzey elde etmeniz artık Biscover LV’nin gelişmiş formülü sayesinde çok kolay.

Biscover LV, direkt ve indirekt kompozit restorasyonlarda, akrilik ve bis-akrilik uygulamalarda, geçici restorasyonlarda veya ortodontik braket uygulamalarından önce ve sonra bile kullanım için uygundur. Ayrıca, lekelere karşı dirençli yapısı ve olağanüstü dayanıklılığı ile restorasyonlarınızın uzun süre yeni gibi kalmasını sağlar. Tek başınıza, hızlı ve kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz; polisaj süreçlerinizi kısaltırken, oklüzal uyumu da garanti eder.

Yenilikçi Biscover LV, sadece 30 saniyede led, pac ve halojen cihazlar ile polimerize olur. Anteriorda üç yıldan fazla tutunma süresi sunarken, bu eşsiz likit cilayı uygulamak için 15 saniye asit uygulama, yıkama ve kurutma, ince tabaka Biscover LV uygulama, 15 saniye bekletme ve 30 saniye ışık uygulama adımlarını takip etmeniz yeterlidir.

Özellik Avantaj
Kullanım Alanları Ağız içi ve dışı restorasyonlar
Uygulama Kolaylığı Yardımcı personele ihtiyaç duymadan 30 saniyede uygulanır
Dayanıklılık Lekelenmeye ve aşınmaya dirençli
Estetik Görünüm Pürüzsüz ve parlak yüzey
Tutunma Süresi Anteriorda 3 yıldan fazla
Paket İçeriği 3 ml Biscover LV Şişe
Anasayfa
Hesabım
Ara