}

Bisco Pro V Fill Geçici Kompozit 4 Gr

SKU: BIS.H4001P
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Pro V Fill Geçici Kompozit 4 Gr

Diş sağlığınızda geçici ancak etkili çözümler arıyorsanız, Bisco Pro V Fill Geçici Kompozit tam da ihtiyacınız olan ürün. PRO-V COAT® ile gelen bu ürün, diş yapısına zarar vermeden klinik uygulama sağlayan, dentini olası sızıntılara karşı kusursuzca koruyan özel bir ayırıcı ajan içermektedir. Hem klinisyenler hem de hastalar için hanedanlık bir kolaylık sağlayan bu geçici kompozit, kolay ve temiz bir uygulama vaat ediyor.

Mükemmel manipülasyon ve heykeltraşlık özelliklerine sahip olan Pro-V Fill, yüksek viskoziteli onlay restorasyonlar yaratmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede, doğrudan ağzınıza yerleştirilebilen ve düşük su emme özelliği ile bakteri istilasına karşı koruma sunan bir geçici dolgu materyalidir. Pembe renkte tasarlanmış olan Pro-V Fill, uygulama sırasında görüş kolaylığı sağlar.

Klinisyenler için işlemi daha da basitleştiren Pro-V Kaplama, dişinizi kontaminasyondan korurken Pro-V Dolgu ise güçlü ve dayanıklı bir yapı sunarak optimum marjinal mühür sağlar. Bütün bu özellikler, geçici tedavi sürecinde karşılaşabileceğiniz sorunlara hızlı ve güvenilir bir çözüm getirir. PRO-V COAT® Hidrojel Ayırma Ajanı da dahil olmak üzere, bu komple paketin içinde her şeyi bulabilirsiniz.

Özellik Açıklama
Ürün Adı Bisco Pro V Fill Geçici Kompozit 4 Gr
Ürün Tipi Geçici Restoratif Malzeme
PRO-V COAT® Suda çözünür ayırıcı ajan, hemen dentin sızdırmazlığı ve kolay temizlik
PRO-V FILL® Yüksek viskoziteli, packable kompozit, düşük su emme ile bakteri koruması
Renk Pembe
Kullanımı Geçici onlay restorasyonlar ve doğrudan matris serbest modelleme
Anasayfa
Hesabım
Ara