}

Bisco Transluma Biscem Set

SKU: BIS.G91610K
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

Bisco Transluma Biscem Set

Bisco Transluma Post Biscem Kit, diş tedavilerinde ideal bir estetik ve fonksiyonel çözüm sunuyor. Radyoopak fiber post yapısı, cam fiber ve epoksi rezinden oluşan matrisi sayesinde metalden daha esnek ve basınca karşı son derece dayanıklıdır. Üstelik, mükemmel estetiğiyle de ön plana çıkıyor.

Özel çift eğimli tasarımı, kök kanalına mükemmel uyum sağlar. Dentine eş değer bir esneme direncine sahip olduğu için doğal diş yapısına benzer bir esneklik gösterir. Entegre edilmiş ideal ışık geçirgenliği, estetik restorasyonların başarıyla tamamlanmasını garanti eder.

Diferansiyel kalınlık seçenekleri ile küçük, orta ve büyük kanallara uyarlanabilir yapıdadır. Radyografide kolayca ayırt edilebilmesi, radyoopak özelliğinden kaynaklanmaktadır. Hem diş yapısına hem de kor yapım kompozitlerine kusursuz biçimde bağlanma özelliği vardır ve gerektiğinde kök yapısına zarar vermeksizin kolayca çıkarılabilir.

Ürün Adı Bisco Transluma Biscem Set
Ürün Özellikleri Radyoopak Fiber Post, Cam Fiber ve Epoksi Rezin Matrisi
Tasarım Çift Eğimli
Esneklik Dentine Eşdeğer Esneme Direnci
Işık Geçirgenliği İdeal
Boylar Küçük, Orta, Büyük Kanallar için Üç Farklı Kalınlık
Bağlanma Diş Yapısına ve Kor Yapım Kompozitlerine Mükemmel Bağlanma
Radyoopaklık Evet
Paket İçeriği 7-ISO 90, 5-ISO 100, 3-ISO 120 Transluma Posts; 1’er Adet ISO 70 Pre-Shaping, ISO 90, ISO 100, ISO 120 Transluma Drills; 8 Gr BisCemTrs. Icent
Anasayfa
Hesabım
Ara