}

Bisco Z Prime Plus Zirkonyum Primeri

SKU: BIS.B6001PA
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Z Prime Plus Zirkonyum Primeri

Mükemmel restorasyonlar için güçlü bir temel arayan profesyonel diş hekimlerine müjde! Bisco Z Prime Plus Zirkonyum Primeri, zirkonyum, alümina ve metal restoratif materyaller ile yapılan işlemlerde adeta bir süper kahraman görevi görüyor. Gelişmiş formülü, MDP fosfat ve BPDM karboksilat monomerlerin birleştirilerek oluşturduğu iki etkili madde sayesinde, kompozit esaslı rezin simanlarla oluşturduğunuz bağın dayanıklılığını artırıyor. Bu tek aşamalı ilk primer, yalnızca güçlü bağlantılar kurmanıza olanak tanımakla kalmaz, aynı zamanda uygulama kolaylığı da sağlar.

Kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan ürün, tek şişeli ambalajı sayesinde pratik bir şekilde uygulanabilir. Işıkla sertleşen (light-cured) ve çift işlevli (dual-cured) rezin simanlarla uyumludur, böylece farklı tedavi yöntemleri için idealdir. Alümina, metal ve zirkonyum restorasyonlarda üstün bağlanma direnci ile dikkat çeken Bisco Z Prime Plus, aynı zamanda farklı markalara ait rezin simanların bağlanma performansını da iyileştirmeye yardımcı olur. Ağız içi tamirlerden endodontik post işlemlerine kadar geniş bir kullanım alanı sunar.

Uygulaması oldukça basit olan bu primer, restorasyonun iç yüzeyinin temizlenmesi, yıkanması ve havayla kurulanmasının ardından sadece 1-2 damla uygulanarak tüm yüzeyin nemlenmesini sağlar. Kısa bir süre havayla kurutulduktan sonra siman uygulamasına geçilebilir, bu sayede tedavi sürecini hızlandırır.

Ürün Adı Bisco Z Prime Plus Zirkonyum Primeri
Aktif Monomerler MDP fosfat monomer, BPDM karboksilat monomer
Klinik Uygulama Avantajları Yüksek bağlanma direnci, restorasyonlar için güçlü aderans, kolay ve hızlı uygulama
Uyumluluk Light-cured ve dual-cured rezin simanlar ile uygun
Kullanım Kolaylığı Tek şişeli ambalaj
Uygun Materyaller Zirkonyum, Alumina, Metal, Kompozit, Endodontic Post
Uygulama Adımları Restorasyon temizlenir, 1-2 damla uygulanır, havayla kurutulur, siman uygulanır.
Anasayfa
Hesabım
Ara