}

Dentsply Calibra Veneer Set Lamine Yapıştırma Seti

SKU: DTR.607200
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Dentsply Calibra Veneer Set Lamine Yapıştırma Seti

Yaratıcı diş hekimliği uygulamalarınızda yardımcınız Dentsply Calibra Veneer Set ile doğal ve estetik restorasyonlar yaratın. On iki yıl aşkın süredir kanıtlanmış klinik performansıyla, bu yapıştırma seti hem güvenilir hem de kolay bir uygulama sunar. Görünür ışıkla hızla sertleşen yapısı sayesinde kaplamalarınızı problemsiz bir şekilde yerleştirin ve uyumlandırın.

Tiksotropik özelliği sayesinde daha kontrollü bir kullanım imkanı sunan bu ürün, esnek çalışma zamanlarıyla prosedürleri kolaylaştırır. Smooth paste kıvamıyla her restorasyon türüne rahatlıkla uygulanabilen Calibra Veneer, sınırsız temizlik süresi avantajı ve iyileştirilmiş pastaları ile kusursuz sonuçlar almanızı sağlar. Renk stabilitesine önem veren profesyoneller için de ideal bir seçim olan bu set, ShadeStable™ teknolojisi ile donatılmış 5 farklı estetik gölgede sunuluyor.

Ürün paketinde, birçok farklı tedavi ihtiyacınıza yanıt verecek şekilde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Günlük klinik işlemlerinize esneklik katarak her türlü kaplamayı kolayca uygulayın. Dentsply Calibra Veneer Set ile estetik sonuçlar nihayet elinizin altında.

Dentsply Calibra Veneer Set İçeriği
Veneer Şırıngalar 5 x 1.8gm (Light, Medium, Translucent, Opaque, Bleach)
Try-In Şırıngalar 5 x 1.8gm (Light, Medium, Translucent, Opaque, Bleach)
Prime & Bond® XP 1 x 4.5ml
Calibra Silan Bağlayıcı Ajan 1 x 3ml
Caulk Diş Kondisyoner Jel 1 x 3ml
Uygulama İğneleri 25 adet
Kilitlenmeli Aplikatör Uçları 50 adet
Damlatma Duvarı 1 adet
Işık Korumalı Kapak 1 adet
Anasayfa
Hesabım
Ara