}

Detax Sta-Seal F Fonksiyonel Ölçü Materyali

SKU: DTX.2012
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

Detax Sta-Seal F Fonksiyonel Ölçü Materyali

Ağız ve diş sağlığınızda profesyonel çözümler sunan Detax’ın geliştirmiş olduğu, fonksiyonel ölçüm ve kenar şekillendirmelerinizde vazgeçilmeziniz olacak bir ürünle tanışmaya hazır olun! Detax Sta-Seal F, yüksek yoğunlukta heavy bodied yapısıyla, C-Silikon tabanlı bir özel ölçü materyalidir, mükemmel sonuçlar vaat eder.

Bu özel materyal, yumuşak başlangıç kıvamı sayesinde şekillendirme sürecini oldukça kolaylaştırırken, ideal nihai sertliği ile de uzun süreli kullanımlarda dahi formunu koruma özelliğine sahiptir. Ayrıca, uzatılmış ağız içi sertleşme süresi sayesinde kaslarınızın doğru şekillenmesine olanak tanır, böylece daha doğru ve fonksiyonel ölçüm sonuçlarının elde edilmesine katkıda bulunur.

Bu set içerisinde yeşil renkli baz ile mavi renkli katalizörün eşit oranda (1:1) kullanılmasıyla hazırlanabilen, 3 adet 80 ml’lik ölçümlü şırınga ve 10 ml’lik STA Seal Cat F şişesi bulunmaktadır. Hem kaliteli hem de kolay uygulanabilir bu ürünle, fonksiyonel diş ölçülerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Ürün Adı Detax Sta-Seal F Fonksiyonel Ölçü Materyali
Tip Yüksek yoğunlukta (heavy bodied), C-Silikon
Kullanım Fonksiyonel ölçüler, Fonksiyonel kenar şekillendirmesi
Özellikler Mükemmel yumuşak başlangıç kıvamı, Ideal final sertliği
Sertleşme Süresi Uzatılmış ağız içi
Baz Renk Yeşil
Katalizör Renk Mavi
Mix Oranı 1:1
Paket İçeriği 3×80 ml ölçümlü şırınga, 10 ml STA Seal Cat F
Anasayfa
Hesabım
Ara