}

DMG LuxaBite Kapaniş Ölçüsü Bis Akrilat Bazli Eco Paket 8x50ml

Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

DMG LuxaBite Kapanış Ölçüsü Bis Akrilat Bazlı Eco Paket 8x50ml

Diş hekimliği alanında, hassas ölçüler almak ve kusursuz protezler tasarlamak büyük önem taşır. DMG LuxaBite, yüksek kaliteli protezler ve restorasyonlar için gerekli, son derece sert bir kapanış tespit materyalidir. Mükemmel oturma ve düzeltme gerektirmeyen bir restorasyon süreci için DMG’nin sunduğu bu özel ürün, en ince detayları bile kaçırmamanızı sağlar.

DMG LuxaBite, bir saat sonra Barcol sertliği 25’e ulaşan en sert bis-akrilat esaslı ölçü materyallerinden biridir. Kullanıldığında model üzerindeki herhangi bir yer değişikliğinde ezilme ya da esneme olmaz, böylece ölçüm hassasiyeti üst düzeyde korunur. Tatsız ve kokusuz yapısıyla konforlu bir kullanım sunarken, kolay kesilme özelliği ile fazlalıkları hızla temizlemenize olanak tanır.

LuxaBite, mükemmel kırılma direnci ile de dikkat çeker ve implant ölçüm aşamalarında ölçü postlarını sabitlemek ya da kapanış tespiti yapmak için idealdir. DMG LuxaBite Kapanış Ölçüsü ile protez ve restorasyon işlemlerinizde hassasiyeti ve mükemmelliği en üst düzeyde yaşayacaksınız.

Avantajlar En sert Bis-Akrilat esaslı, Tatsız ve kokusuz, Mükemmel stabilite, Kolay kesilir, Kırılma direnci
Kullanım Alanları Implant ölçüleri, Kapanış tespiti
Paket Detayları 1×50 ml Kartuş, 15x Automix Dispenser Tabanca Ucu, REF 110560
Anasayfa
Hesabım
Ara