}

GC Essentia Modifier Kit

SKU: GC.10003535
Whatsapp Sipariş
Lütfen Bu Ürünün Stok Kontrolü İçin Whatsapp İletişim Butonundan Bizimle İletişime Geçiniz.

Açıklama

GC Essentia Modifier Kit

Geleneksel diş restorasyon yöntemlerine modern bir yaklaşım sunan GC Essentia Modifier Kit, sadece yedi farklı ton ile tüm klinik vakaları karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu yenilikçi gölgeleme sistemi, diş hekimlerinin günlük işlerini kolaylaştırırken, envanter yönetimini de basitleştiren bir çözümdür. Yedi essentia şırıngası, diş restorasyonlarının her aşamasında gerekli olan bütün tonları içerir, böylece çalışmaları daha hızlı ve etkili hale getirir.

GC Essentia Modifier Kit, arka ve ön diş restorasyonları için optimize edilmiştir. Ön dişlerde hastanın yaş grubuna uygun dört ayrı seçenek mevcuttur: Ağartıcı/Genç, Genç, Yetişkin ve Üst Düzey. Arka dişlerde ise, Universal tonu kullanılarak kolay bir tek renk uygulaması veya ikili katmanlama tekniği mümkündür. Yumuşak dentinler sayesinde kolay şekillendirme yapılabilmekte ve emayeler sağladığı yüksek parlaklıkla dikkat çekmektedir. Ambalaj içerisinde bulunan evrensel gölge, posterior restorasyonlar için pratik bir çözüme imkan tanırken, şırınga edilebilen ve oldukça opak olan Maskeleme Astarı, derin renksiz boşluklar için idealdir.

Essentia’nın yeni geliştirilmiş emaye formülü, parlatma işlemini ciddi oranda kolaylaştırır. Birkaç basit adımda mükemmel bir yüzey parlaklığı elde edilir ve ultra ince dolgu maddeleriyse bu parlaklığın uzun süre korunmasını garanti eder. Diş hekimi pratiğinde mükemmel sonuçlar için tasarlanmış bu kiti, günlük restorasyon işlemlerinizde fark yaratmak üzere keşfedin.

Ürün İçeriği Miktar
Essentia Modifier Şırınga – RBM (Red Brown Modifier) 2.4ml
Essentia Modifier Şırınga – BM (Black Modifier) 2.4ml
Essentia Modifier Şırınga – WM (White Modifier) 2.4ml
Essentia Modifier Şırınga – OM (Opalescent Modifier) 2ml
Anasayfa
Hesabım
Ara