}

Tokuyama Omnichroma Blocker Akişkan Flow Kompozit

SKU: TKY.BLOCKER
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Tokuyama Omnichroma Blocker Akişkan Flow Kompozit

Sağlıklı gülüşler için geliştirilen Tokuyama Omnichroma Blocker, ağız sağlığınızı korumak ve estetik dolgular yapmak amacıyla üretilmiştir. 1,8 ml (3,0 gr)’lık özel şırıngası ile kolay uygulama sunan bu flow kompozit, hem pratik hem de etkili bir çözümdür. Diş rengiyle birebir uyum sağlayabilen yapısı sayesinde, dolgu sonrası doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Tokuyama Omnichroma Blocker Akişkan Flow Kompozit, yenilikçi teknolojisiyle diş hekimliği alanında devrim yaratıyor. Akıllı karışımı, çeşitli diş renk tonlarına adapte olabilen yapısı ile tek bir ürünle tüm hastalarınıza hizmet verebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunan şırınga formu, ürünün istenilen bölgeye hassasiyetle ve doğru miktarda uygulanmasına olanak tanır.

Uzun süreli dayanıklılık ve yüksek performansıyla ağız içindeki restorasyonlara mükemmel bir uyum sağlayan bu flow kompozit, size ve hastalarınıza maksimum konfor ve memnuniyet sunmayı vaat ediyor. Diş dolgularında beklenen estetik sonucu elde etmek artık çok daha kolay.

Ürün İsmi Tokuyama Omnichroma Blocker Akişkan Flow Kompozit
Paket İçeriği 1 şırınga 1,8 ml (3,0 gr)
Anasayfa
Hesabım
Ara