}

3M Espe Astringent Retraction Paste 100 Kapsül

SKU: 01.3M.56945
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Astringent Retraction Paste 100 Kapsül

Kusursuz bir diş izlenimi için artık daha temiz ve kuru bir sulcus alanı oluşturmanın kolay bir yolunu sunuyoruz. 3M Espe Astringent Retraction Paste, yenilikçi tasarımı ile dişetinizin etrafındaki sulcus içerisine kolayca nüfuz ederken, güçlü ve kalıcı bir hemostaz sağlayarak çalışma alanınızı mükemmel bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur.

Geleneksel yöntemlere göre daha hızlı ve etkin bir retraksiyon için tasarlanmış bu pasta, zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İple yapılan işlemlere nazaran %50 daha hızlı işlem imkanı sunan 3M Espe Pasta, kanama ve hemoraji riskinizide önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, doku dostu yapısı ile hastalarınızın konforunu arttırma fırsatı sunar.

Rakip retraksiyon pastalarıyla kıyaslandığında, kapsülün ince ucu sulcus içerisine daha rahat ulaşmanızı sağlar ve interproksimal girişlerde üstünlük sunar. Tekli-doz hijyenik uygulama özelliği sayesinde çapraz-contaminasyon riskini de ortadan kaldırmış olur. Ürün, yaygın olarak kullanılan kompozit tabancaları ile uyumlu olarak çalışır ve uygulamayı daha da kolaylaştırır.

Özellik Avantaj
Kolay nüfuz eden kapsül ucu Temiz ve kuru sulcus alanı sağlar
Uzun süreli hemostaz Kuvvetli kanama kontrolü
Zamandan tasarruflu uygulama %50 daha hızlı işlem
Daha düşük kanama riski Güvenli ve etkin retraksiyon sağlar
Hassas yapı Hasta konforunu arttırır
Hijyenik tekli-doz uygulama Çapraz kontaminasyon riskini azaltır
Geniş uyumluluk Yaygın kompozit tabancaları ile kullanım
Anasayfa
Hesabım
Ara