}

3M Espe Lava Plus Yüksek Parlaklik İçeren Zirkonya Disk 98S x 14 mm

SKU: 3M.69271A
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Lava Plus Yüksek Parlaklık İçeren Zirkonya Disk 98S x 14 mm

Diş hekimliğinde mükemmelliği arayanlar için, 3M Espe’den Lava Plus, taç ve köprü uygulamalarınız için yüksek dayanıklılığı ve üstün parlaklığı bir arada sunar. Bu yüksek mukavemetli zirkonya disk, bilimsel çalışmalarla desteklenen aşınma özellikleri sayesinde, dişlerinizin korunmasını sağlamakla kalmaz, oklüzal baskı altında bile pürüzsüz ve sağlam yapısını korur.

Patentli renklendirme teknolojisi kullanılarak tasarlanmış Lava Plus Zirkonya Diskler, estetiği hiçbir zaman göz ardı etmez. Gerek tüm zirkonya, gerekse geleneksel katmanlı restorasyonlardaki son derece estetik görünümüyle göz doldurur ve mükemmel yaşlanma stabilitesine sahiptir. 3M ESPE Dental’in açık kaynaklı frezeleme sistemiyle uyumlu olan bu yüksek yarı şeffaf zirkonya diskler, estetik beklentilerinizi her zaman karşılar.

3M Espe, yapay diş rengine uyum sağlamak üzere VITA klasik renk kılavuzuna göre önceden gölgelenmiş 98mm disklerle çalışmalarınızı kolaylaştırır. Sistem, restorasyonların doğal diş görünümünü tamamlayıcı mineli sıvılar ve özel efekt tonları içerir, böylece elde edeceğiniz sonuçlar hem estetik hem de fonksiyonel olarak tatmin edicidir.

Ürün Özellikleri Detaylar
Ürün Adı 3M Espe Lava Plus Yüksek Parlaklık İçeren Zirkonya Disk 98S x 14 mm
Kullanım Alanları Taç ve köprü restorasyonları
Aşınma Özellikleri Oklüzal yük altında aşınmaya ve pürüzlülüğe karşı koruma
Gölgelendirme Sistemi Patentli, VITA klasik renk kılavuzuna uygun
Yaşlanma Stabilitesi Mükemmel
Uyumluluk 3M ESPE Dental’in açık kaynak frezeleme sistemleriyle uyumlu
Renk Seçenekleri Mineli sıvılar ve özel efekt tonları dahil geniş renk çeşitliliği
Anasayfa
Hesabım
Ara