}

AAA Fiber Post Asorti Set

SKU: 300.2421.002
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

AAA Fiber Post Asorti Set

Rahat ve etkin bir tedavi süreci için diş hekimliğinde bir dönüm noktası olan AAA Fiber Post Asorti Set, esnek biyomekanik yapısı sayesinde tedavi kalitesini bir üst seviyeye taşır. Bu set, çift vidalı ankrajlar kullanarak dişlerdeki hareketi daha iyi kontrol etmenize yardımcı olur, böylece hasta memnuniyetini ve konforunu artırma imkanı sunar.

Diş tedavilerinde kullanılan AAA Fiber Post Asorti Set, ankrajlar sayesinde, dişin koltuk tarafının hızlı ve pratik bir şekilde yerleştirilip çıkartılabilmesine olanak tanır. Bu sayede, hem hastalar hem de uygulayıcılar için zaman kazancı ve konfor sağlanır. Ankrajların kendiliğinden bantlama özelliği, kullanım kolaylığını artıran önemli bir faktördür.

Çok işlevli üst kısmı ile dikkat çeken ankrajlar, istenilen performansı ve çok yönlülüğü sunarlar. Set içerisinde çeşitli uzunluklarda sunulan ankrajlar ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler yaratabilirsiniz. Paket içeriği olarak, tedaviniz için 20 adet AAA Fiber Post ve 4 adet AAA Drill bulunmaktadır; bu da geniş bir uygulama yelpazesi demektir.

Özellikler Açıklama
Biyomekanik Etkili ve esnek
Vidalar Çift vidalı, diş hareketinin daha iyi kontrolü için
Hasta Konforu Kullanım kolaylığı ve pratik çıkarma/yerleştirme imkanı
Ankraj Özelliği Kendiliğinden bantlar ve kolayca yerleştirilir
Çok İşlevli Üst Kısım Maksimum çok yönlülük ve performans sunar
Uygunluk Çeşitli uzunluklarda ankrajlar
Paket İçeriği 20x AAA Fiber Post, 4x AAA Drill
Anasayfa
Hesabım
Ara