}

Angelus MTA HP Repair 2 Uygulamalık

SKU: ANG.843
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Angelus MTA HP Repair 2 Uygulamalık

Diş tedavilerinin hassas ve etkili bir şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış Angelus MTA HP Repair, yüksek plastisiteli biyoseramik onarım malzemesidir. Kök kanalı ya da furka perforasyonlarından, sızdırmazlık gerektiren tüm uygulamalara kadar çeşitli durumlar için ideal bir çözüm sunar. Konservatif tedavilerden, dişin estetik beyazlatılmasına kadar olan süreçlerde güvenle kullanılabilirsiniz.

Bu benzersiz formül, biyoralizasyon özelliğiyle dikkat çeker ve içeriğinde bulunan Ca iyonsal yayın sayesinde yüksek alkalinitesi ile bakteriyel büyümeyi önler. Siz de bir uygulama ile daha az parçacık boyutu sayesinde daha iyi kullanım ve yerleştirme sağlayabilir, diş yapınıza zarar vermeden tedavi sürecinizi optimize edebilirsiniz.

Angelus MTA HP Repair, ağır metal ve kirleticileri içermeyen özel bir ham maddeli formül kullanır. İşleminizin sonucunu daha hızlı görmek ve doku onarımını hızlandırmak için tercih edebilirsiniz. Apicesification, apexigenesis ve geniş apikal açıklığı olan kanallarda kök obtrusyonu gibi özel müdahaleler için de mükemmel bir seçenektir.

Kullanım Durumları Kök kanalı/furka perforasyon tedavisi, iç iletişim kaynaklarının sızdırmazlığı, retrosting, doğrudan hamuru koruma, pulpotomi, apexification, apexigenesis, intrakoroner sızdırmazlık
Özellikler Yüksek plastisite, Bizmutsuz, Yüksek Alkalinite, Tek doz, Daha az parçacık boyutu
Faydaları Kirletici/ağır metal içermez, Daha iyi kullanım ve yerleştirme, Diş yapısını boyamaz, Bakteriyel büyümeyi önler, Optimize edilmiş zaman ve kullanım, Hızlı doku onarımı
Paket Detayları Angelus MTA HP Repair 2 Doses
Anasayfa
Hesabım
Ara