}

Bisco Bis-Core Kompozit Esasli Kor Materyali

SKU: BIS.A1730BA
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Bis-Core Kompozit Esaslı Kor Materyali

Estetik ve dayanıklı bir restorasyon için Bisco Bis-Core Kompozit Esaslı Kor Materyali’ni keşfedin. Yüksek doldurucu partiküllerle güçlendirilmiş bu üstün dual cure kompozit, hem ışıkla hem de kendi kendine sertleşme özelliğine sahip olup, çalışma süresini sizin kontrolünüz altında tutar. Hem opak hem de naturel renk seçenekleriyle, restorasyon ihtiyaçlarınız için mükemmel bir uyum sağlar.

Tedavi sürecinizi kolaylaştıran Bisco Bis-Core, bir pakette iki rengiyle kullanıma sunuluyor. İçerdiği 2 adet Dual-Cured Katalizör (her biri 5gr) ve 2 adet Light-Cured Baz (her biri 5gr) şırıngaları sayesinde, uygulama sırasında zaman kazandırır ve istikrarlı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ayrıca kullanım kılavuzu ve MSDS bilgileri ile güvenli ve bilinçli bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Optimal sonuçlar için tercih edilen Bisco Bis-Core, estetik görünümlü ve uzun ömürlü restorasyonların anahtarıdır. Profesyonel diş hekimliği uygulamalarında tercih edilen bu kaliteli ürün ile hastalarınıza güven verecek tedaviler sunabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
Kür Tipi Dual Cure (Işıkla ve Kendi Kendine Polimerizasyon)
Renk Seçenekleri Opak, Naturel
Paket İçeriği 2 Şırınga Dual-Cured Katalizör (Herbiri 5 Gr), 2 Şırınga Light-Cured Baz (Herbiri 5 Gr)
Ek Bilgiler Kullanım Klavuzu/MSDS Dahildir
Anasayfa
Hesabım
Ara