}

Bisco Bis Silane Primer

SKU: BIS.B3210P
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco Bis Silane Primer

Hayalinizdeki gülüşe kavuşmanın en kaliteli yardımcısı Bisco Bis Silane Primer, restoratif diş tedavilerindeki mükemmellik arayışınızın çözüm ortağıdır. Porselen restorasyonlarınızı her zaman bir adım önde tutmak için tasarlanmış bu silane primer, rezin simanların ve porselen restorasyonlar arasındaki bağlantıyı güçlendirir. Böylece restorasyonlarınız uzun süreli dayanıklılık ve sağlamlık kazanır.

Detaylarda gizli olan başarınız için Bisco Bis Silane Primer, porselen restorasyonlarınızı kontaminasyondan koruma altına alır ve kimyasal ile mikro mekanik bağlantı gücünü arttırarak gelecek yıllarda bile gülümsemenizi korur. Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan bu ürün, restorasyon yüzeyleri arasında oluşabilecek sızıntılara karşı ekstra direnç sunar.

Kullanım kolaylığı ile de öne çıkan Bisco Bis Silane Primer, karıştırmaya gerek kalmadan hızla uygulanabilir ve iki farklı seçenek ile karşınıza çıkar: Tek şişede bulunan Porselen Primer ile pratik bir kullanım ve iki şişede bulunan Bis-Silane ile kimyasal özelliklerini raf ömrü boyunca koruyan bir üstünlük. Haydi, porselen çalışmalarınızda yeni bir dönem başlatın!

Kullanım Alanları Porselen Tamiri, Porselen Restorasyonlar
Uygulama Restorasyon yüzeyine önce porselen asit uygulanır, yıkanır ve kurutulduktan sonra 1-2 damla Porselen Primer sürülür. 30 saniye bekletilir ve hava ile kurutulur.
Seçenekler Tek şişeli Porselen Primer ve iki şişeli Bis-Silane
Öne Çıkan Özellikler Bağlantı gücü arttırma, kontaminasyon koruması, sızıntılara karşı direnç
Anasayfa
Hesabım
Ara