}

Cavex İmpresafe Ölçü Dezenfektani Başlangıç Kiti

SKU: CVX.HA053
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Cavex İmpresafe Ölçü Dezenfektani Başlangıç Kiti

Dental ölçülerinizi güvenle dezenfekte etmek mi istiyorsunuz? Cavex İmpresafe, aljinat, polieter ve silikon ölçüler için özel olarak hazırlanmış bir dezenfektandır. İhtiyacınız olan bu başlangıç kitinde, ölçü yüzeyine zarar vermeyen, hızlı ve etkili bir çözüm sunuluyor. Sadece 3 dakika içinde mikroorganizmaları (bakteri, fungi ve virüsler) etkisiz hale getirerek hijyen sağlar.

Ekonomik kullanımı ile ön plana çıkan Cavex ImpreSafe, konsantre solüsyon formunda olduğundan dolayı az yer kaplar ve bütçenizi düşünerek tasarlanmıştır. 1 litrelik bu konsantre solüsyon, 33 litre kullanıma hazır dezenfektan sıvısına dönüşerek uzun süreli kullanım imkanı sunar. Aldehit içermeyen formülü ve doğal kokusuyla da tercih sebebidir.

Üstelik Cavex İmpresafe, güçlü etkisiyle çeşitli mikroorganizmaların yanı sıra HBV, HCV, HIV ve Papova virüsleri gibi patojenlere karşı da etkilidir. Pratik kullanım için paketin içerisinde 1 litre konsantre solüsyon, 1 adet dezenfektan kabı ve kullanım kolaylığı sağlayan 1 adet zamanlayıcı bulunmaktadır.

Ürün Adı Cavex İmpresafe Ölçü Dezenfektani Başlangıç Kiti
Uygulama Süresi 3 dakika
Tür Aljinat, Polieter ve Silikon Ölçüler İçin Dezenfektan
Form Konsantre Solüsyon
Miktar 1 litre (33 litre kullanıma hazır)
İçerik Aldehit İçermez, Doğal Koku
Etki Spektrumu Bakteriler, Mayalar, HBV, HCV, HIV ve Papova Virüs
Paket İçeriği 1 lt Konsantre Solüsyon, 1 adet Dezenfektan Kabı, 1 adet Zamanlayıcı
Anasayfa
Hesabım
Ara