}

Zhermack Algitray Ölçü Kaşığı Temizleyici 1 Kg

SKU: ZETA.C400435
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Zhermack Algitray Ölçü Kaşığı Temizleyici 1 Kg

Zhermack Algitray, aljinat kalıntılarını kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu özel toz temizleyici, her tip ölçü kaşığında biriken aljinat artıklarını problemler olmadan çıkarmanızı sağlar. Ekolojik bir formülle geliştirilen bu ürün, aljinat kalıntılarını tamamen temizlerken, nane aromasıyla hoş bir koku bırakır.

Sarı renge sahip bu toz, suyla karıştırıldığında 10 litrelik bir solüsyon oluşturarak, geniş bir kullanım alanı sunar. Nötr pH değeri ile metaller üzerinde aşındırıcı bir etkiye sahip değildir, bu sayede farklı tip alet ve kaşıklarınızı güvenle temizleyebilirsiniz. Ayrıca fosfat içermeyen formülü ile çevre dostu bir temizlik sunar. Zhermack Algitray ile alçı kaşıklarınızın ilk günkü temizliğine ve hijyenine kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Teknik detaylarda belirtildiği üzere, 50 gram tozun 50 gram su ile seyreltilmesi suretiyle hazırlayacağınız çözelti, 15 ila 30 dakika içinde etkisini göstererek derinlemesine bir temizlik performansı sağlar. Amonyum Oksalat içeren bu dezenfektan ile temizlik ve hijyen konusundaki ihtiyaçlarınız pratik ve etkili bir şekilde karşılanır.

Ürün İsmi Zhermack Algitray Ölçü Kaşiği Temizleyici 1 Kg
Uygulama Alanı Her tip ölçü kaşığından aljinat kalıntılarının temizlenmesi
Özellikler Toz formunda, Nanemizu aromalı, Sarı renklidir
Avantajları Nötr pH derecesi, Fosfat içermeyen formül, Ekolojik
Teknik Bilgiler Dezenfektan içeriği: Amonyum Oksalat, Seyreltme oranı: 50g toz/50g su, Etki süresi: 15 – 30 dakika
Anasayfa
Hesabım
Ara