}

Cavex Outline İmpression Paste Ojenolsüz

SKU: CVX.AP030
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Cavex Outline İmpression Paste Ojenolsüz

Diş hekimliğinde tercih edilen Cavex Outline İmpression Paste, yumuşak dokuların hassas ölçümünde kullanılmak üzere tasarlanmış ojenolsüz bir ölçü materyalidir. Total ve parsiyel protezlerin personal ölçü kaşıklarına uyum sağlaması ve fonksiyonel ölçülerin yanı sıra besleme ölçüsü alınımda kullanılan bu ürün, kullanım kolaylığı sağlar.

Hızlı ve etkin bir kullanım için tasarlanan ürün, karıştırma işlemi için sadece 30 saniye ayırmanızı gerektirir. Toplamda 1,30 dakikalık bir çalışma süresi sunarak, ağzınızdaki sertleşme sürecini 3-4 dakika içinde tamamlar. Böylece tedavi sürecinde zaman kazandırırken, hassas ve güvenilir ölçümler elde etmenizi sağlar.

Paket içeriğinde 65 gram mavi pasta ve 140 gram beyaz pasta olmak üzere karıştırma oranını kolayca ayarlayabileceğiniz miktarlarda ürün bulunmaktadır. Koyu mavi pastanın 1 gramını 2,3 gram beyaz pasta ile karıştırarak ideal kıvamı elde edebilirsiniz. Hem pratik hem de profesyonel çözümler sunan Cavex Outline İmpression Paste ile diş ölçüm sürecinizi mükemmelleştirin.

 

Kullanım Alanı Yumuşak dokuların ölçüsü, total ve parsiyel protezler
Ojenol Durumu Ojenolsüz
Karıştırma Süresi 30 saniye
Çalışma Süresi 1,30 dakika
Sertleşme Süresi 3-4 dakika (Ağızda)
Karıştırma Oranı 2,3 gr beyaz pasta / 1 gr koyu mavi pasta
Paket İçeriği 65 g mavi pasta / 140 g beyaz pasta
Anasayfa
Hesabım
Ara