}

Coltene Coltosol F

SKU: CW.0005906
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Coltene Coltosol F

Güvenli ve pratik bir çözüm arayan diş hekimlerinin tercihi Coltene Coltosol F, geçici dolgu materyali olarak hem arka bölgelerdeki (posterior) dişlerin hem de kök kanal dolgularının geçici kapatılmasında kullanılır. Krem kıvamındaki yapısı sayesinde uygulama kolaylığı sunan Coltosol F, kavitede mükemmel bir şekilde tutunarak sizlere zaman kazandırır.

Karışım yapmanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanmış olan bu ürün, salya ile aktive olma özelliğiyle basit ve kolay bir kullanıma sahiptir. Ayrıca, geniş dolgularda frez veya ekskavatör yardımıyla kolayca ve kalıntı bırakmadan sökülebilir olması sayesinde, işlemlerinizde ekstra konfor sağlar. Florid salınımlı yapısı ve ojenol içermemesiyle kompozitlerin sertleşme sürecini olumsuz etkilemez, dolayısıyla tedavi sürecinizi güvenli bir şekilde kontrol altında tutmanızı sağlar.

Ürün, radyoopak özelliğiyle röntgen görüntülerinde kolayca fark edilir ve mükemmel bir sızdırmazlık sağlar. Anında kullanıma imkan tanıyan Coltene Coltosol F, basit bir şekilde kaviteye uygulanarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Gerek şırınga kullanarak gerekse el aleti yardımıyla cam kavanozundan alınarak uygulanan bu dolgu materyalini, sadece ihtiyacınız olan miktarı kullanarak malzeme zaiyatını da önleyebilirsiniz.

Ürün Özellikleri Açıklama
Uygulama Alanı Geçici posterior ve kök kanal dolguları
Kıvam Krem
Aktivasyon Salya ile
Uygulama Kolaylığı Geniş alanlarda kolay söküm
Raf Ömrü Uzun
Florid Salınımı Evet
Ojenol İçerik Yok
Radyoopak Var
Seal Özelliği Mükemmel
Yüzey Sertliği Ideal
Hemen Uygulama Evet
Kullanım Şekli Şırınga veya el aletiyle
Paket İçeriği 38 g
Anasayfa
Hesabım
Ara