}

Coxo C-Smart 1 Pro Endodontik Motor

SKU: CX.CSMARTPRO
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Coxo C-Smart 1 Pro Endodontik Motor

Ağız sağlığında devrim niteliğinde bir cihazla tanışın: Coxo C-Smart 1 Pro Endodontik Motor! Kök kanal tedavisi sırasında optimum performans ve rahatlık için tasarlanmış olan bu üstün cihaz, zengin özellikleriyle tedavi sürecinizi basitleştirirken, etkinliğini artırıyor. Kolay kullanımı ile hem deneyimli diş hekimlerinin hem de yeni başlayanların tercihi olan bu motor, endo motorlu apex yer belirleme özelliği sayesinde tedavi esnasında kök kanalın pozisyonunu kesin olarak belirlemenizi sağlar.

Tedavi sırasında ihtiyacınız olan tüm bilgileri büyük boy renkli LCD ekranında görebilirsiniz. Dokunmatik butonları sayesinde kullanımı son derece basit olan bu cihaz, ithal özel motoruyla sessiz ve güçlü bir performans sunar. Ayrılabilir tutamakta bulunan LED aydınlatma sistemi, operasyon sırasında alanı aydınlatarak daha net bir görüş sağlar. 16:1 NSK Endo-mate değiş tokuşu itme düğmesi kontra açısı ile elden gelen en iyi tedaviyi sunmanıza yardımcı olur.

Çok frekanslı kök kanal ölçüm teknolojisi ile hassas ölçüm ve hazırlığın yanı sıra, ana kanal kök kanal genişletme sistemi ile Dentsply Wave one, VDW Reciproc gibi sistemlere kurulum yapmadan kolayca geçiş yapabilirsiniz. Dahili yüksek kapasiteli şarj edilebilir pil ile kesintisiz bir tedavi deneyimi yaşayacaksınız. Coxo C-Smart 1 Pro Endodontik Motor, kök kanal tedavi sürecinizi mükemmelleştiren benzersiz bir yardımcınız olacak.

Özellik Açıklama
Ekran Büyük boy renkli LCD
Kullanım Kolaylığı Dokunmatik butonlar
Motor İthal, sessiz, büyük torklu
Aydınlatma LED aydınlatmalı ayrılabilir tutamak
Kontra Açı 16:1 NSK Endo-mate değiş tokuşu itme düğmesi
Teknoloji Hassas motor sürücüsü, çok frekanslı kök kanal ölçümü
Sistem Uyumluluğu Wave one, VDW Reciproc gibi genişletme sistemleriyle uyumlu
Pil Yüksek kapasiteli şarj edilebilir
Anasayfa
Hesabım
Ara