}

3M Espe Pentamix Lite Ölçü Karıştırma Cihazı

SKU: 3M.77903
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Pentamix Lite Ölçü Karıştırma Cihazı

Dental alanda hassasiyet gerektiren karışımlarınız için ideal bir çözüm: 3M Espe Pentamix Lite Ölçü Karıştırma Cihazı. Taşınabilir yapısı, hafifliği ve kullanışlı tutma yeri sayesinde, ölçü malzemelerini hızlı ve kolay bir şekilde karıştırmanıza olanak tanır. Yenilikçi döner tasarımı ise cihazın, kullanılmadığı zamanlarda minimum yer kaplamasını sağlayarak çalışma alanınızda ekstra tasarruf etmenize yardımcı olur.

Hava kabarcığı içermeyen homojen karışım ve tekrarlanabilir kalite, Pentamix Lite’ın fark yaratan özelliklerindendir. Eşsiz sap tasarımı ile portatif özelliği sayesinde ameliyathaneden ameliyathaneye rahatlıkla taşınabilir. Tek bir ölçüden birden fazla model elde etme kabiliyetiyle, malzeme israfını azaltırken, bütçenize katkı sağlar.

En hafif otomatik karıştırma cihazı olarak bilinen bu ürün, ergonomik sapıyla kullanım kolaylığı sunarken, hijyenik operasyonu ile de maksimum performans ve temizlik vaat eder. Sadece tek ve kolay bir hareketle çeşitli pozisyonlara geçiş yapabilir, döner mekanizma sayesinde kullanılmadığında kaldırmak da oldukça basittir.

Taşınabilirlik Karışım Kalitesi Kullanım Kolaylığı Performans Uyum
Entegre tutma yeri, hafif tasarım Hava kabarcığı içermeyen homojen karışım Kolay kullanım, döner mekanizma Geliştirilmiş hijyenik operasyon 3M ESPE Penta Ölçü Materyalleriyle uyumlu
Anasayfa
Hesabım
Ara