}

Coxo Öğrenci Dinamik Alet Seti

SKU: CX.235-5
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Coxo Öğrenci Dinamik Alet Seti

Coxo Öğrenci Dinamik Alet Seti, diş hekimliği öğrencilerinin ihtiyacını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Bu set, hem eğitim sürecinde hem de uygulamalı çalışmalarda yüksek performans ve dayanıklılık sunar. Set, pratik ve etkili bir tedavi süreci için gerekli olan temel diş hekimliği aletlerini içermektedir.

Set içerisinde; standarda uygun itme kartuşu bulunan, yüksek hızda çalışabilen 2 adet push handpiece ile hassas işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, farklı tedavi yöntemleri için ideal olan 1 adet contra angle ve düz uçlu düşük hızda çalışan 1 adet hava motoru da bulunmaktadır. Bu parçaların her biri, uzun süreli kullanım için yüksek kalite standartlarında üretilmiştir.

Hergün taşımanız gereken ekipmanların kullanım ömrünü uzatmak ve performansı optimize etmek için Coxo Öğrenci Dinamik Alet Seti’nin komponentleri, kullanımı kolay ve bakımı az gerektirecek şekilde tasarlanmıştır. Eğitim kariyerinizde size eşlik edecek bu set, diş hekimliği alanında gereken tüm temel uygulamaları kapsamaktadır.

Ürün Adı Coxo Öğrenci Dinamik Alet Seti
Set İçeriği 2 adet Yüksek Hızlı Push Handpiece, 1 adet Contra Angle, 1 adet Düz Başlık Düşük Hızlı Hava Motoru
Özellikler Standart Push Kartuş
Anasayfa
Hesabım
Ara