}

Dentac Bioserra Bioseramik Esasli Kök Kanal Dolgu Patı

SKU: DC11113
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Dentac Bioserra Bioseramik Esaslı Kök Kanal Dolgu Patı

Dentac Bioserra, diş hekimliğinde kök kanal tedavisi görmüş hastalar için özel olarak geliştirilmiş bir bioseramik kök kanal dolgu patıdır. Biyoseramik içerikli bu yenilikçi dolgu malzemesi, enfekte pulpa dokusunun temizlendikten sonra uygulanan kök kanallarının doldurulması için idealdir. Akıcı yapısıyla kolayca uygulanabilen Bioserra, su emme özelliği sayesinde yavaşça sertleşir ve beyaz rengi ile estetik bir görünüm sunar.

Kök kanal tedavisinin hassas aşamalarından biri olan dolgu uygulaması, Dentac Bioserra’nın tek kullanımlık uçları sayesinde daha pratik ve etkin bir şekilde yapılmaktadır. Kök kanalın önceden ölçülmesi ve uygun gütaperka master cone’nin seçilmesinin ardından, şırınganın ucuna yerleştirilen uç ile dolgunun uygulaması gerçekleştirilir. Sıkılmadaki gücünüze dikkat ederek, hastaya rahatsızlık vermeden dolguyu kolayca yerleştirebilirsiniz.

Dolgu işlemi bittikten sonra, gütaperka master noktasını ilerletme, fazla dolgu materyalini temizleme ve gütanın üst kısmını kesme gibi son adımlar da aynı derecede basitlik arz eder. Herhangi bir fazlalık, suyla ıslatılmış pamuk veya bez yardımıyla hızlıca çıkarılabilir, böylece tedavinin kalitesi arttırılır. Paket içerisinde 2 gramlık Dentac Bioserra dolgu patı ve 10 adet tek kullanımlık uç bulunmaktadır.

Ürün Bilgileri
Ürün Adı Dentac Bioserra Bioseramik Esaslı Kök Kanal Dolgu Patı
Kullanım Alanı Kök kanal dolgusu
Özellikler Biyoseramik bazlı, akışkan macun kıvamında, su emerek sertleşme
Renk Beyaz
Uygulama Kolay ve tek kullanımlık uçlarla uygulanabilir, estetik sonuç
Paket İçeriği 1x 2gr Dolgu Patı, 10x Tek Kullanımlık Uç
Anasayfa
Hesabım
Ara