}

Diadent Gutta Percha Point

SKU: ML 101-691
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Diadent Gutta Percha Point

Endodontik tedavilerde profesyonellere özgürlük ve hassasiyet sunan Diadent Gutta Percha Point, diş hekimliğindeki yenilikçi yaklaşımların bir göstergesi. Milimetrik işaretleriyle her kullanımda mükemmel ölçüm kolaylığı sağlar, bu sayede diş hekimlerinin işlemleri esnasında daha etkin ve hızlı çalışmalarını destekler.

Her bir Diadent ML. 029 point, yeni nesil bilgisayarlı lazer kontrol sistemi sayesinde D3 – D16 diametreleri için ayrıntılı bir incelemeden geçirilir. Yalnızca +/- 0.29 mm hassasiyetle üretilen noktaların kullanılmasına izin verilerek, ISO ve ADA standartlarına tam olarak uyum sağlanır. Bu titiz süreç, tedavi sırasında olabilecek herhangi bir Apex perforasyonunu önler, böylece kanal tedavisinin başarısı artar.

Gutta Percha’nın en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş özelliklerinden biri de, üzerinde yer alan 16, 18, 19, 20, 22 ve 24 mm’lik ölçüm işaretleridir. Bu işaretler, komple kanal dolgusu sırasında yüksek doğruluk sağlayarak, Gutta Percha point’in tam yerleşimini garanti eder ve çalışma zamanını önemli ölçüde azaltır.

Ürün Özellikleri Detaylar
Ürün Adı Diadent Gutta Percha Point
Üretim Bilgisayarlı lazer kontrol sistemi
Hassasiyet +/- 0.29 mm dışındaki ürünler reddedilir
Standartlar ISO ve ADA uyumlu
Ölçüm İşaretleri 16, 18, 19, 20, 22, 24 mm
Özellikler Apekse tam ulaşım, kanalı komple kapatma
Paket İçeriği Farklı boyutlarda Gutta Percha point
Anasayfa
Hesabım
Ara