}

FGM White Post DC Cam Fiber Post Drilli Refil 5 li

SKU: FGM.0044
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM White Post DC Cam Fiber Post Drilli Refil 5’li

Benzersiz şeffaflığı ile estetik diş hekimliğinin vazgeçilmezi FGM White Post DC Cam Fiber Post, hem güzelliğinizi hem de konforunuzu düşünüyor. Estetik dolgu ve kaplamalarınızla mükemmel uyum sağlayan bu ürün, yüzünüzdeki gülümsemenin kalitesini artırıyor. Elastikiyeti, dişlerinizin doğal yapısına o kadar yakın ki, uygulama sırasında hissedeceğiniz konforu adeta ikiye katlıyor.

Simantasyon işlemi öncesi ve sonrasında radyopasitesi sayesinde pozisyon tespitini kolaylaştıran FGM White Post, işlemler sırasında zaman kazandırır. Taper dizaynı sayesinde servikal bölgede mükemmel adaptasyon ve dayanıklılık sunar. Tüm bu özellikleri, diş hekiminizin işini kolaylaştıran ve sizlere daha konforlu bir tedavi süreci sunan ürünümüz, aradığınız çözüm olacak.

Kanal hazırlığını basitleştiren özel diriller ile birlikte gelen bu refil paketi, diş sağlığınıza değer katmak için tasarlandı. Paket içerisinde bulunan 5 adet FGM White Post DC Cam Fiber Post ve 1 adet FGM Drill ile uzun süreli kullanımın keyfini sürebileceksiniz.

Ürün İsmi FGM White Post DC Cam Fiber Post Drilli Refil 5’li
Özellikler Şeffaflık, Elastikiyet, Yüksek Radyopasite, Mükemmel Adaptasyon, Çift Taper Dizayn
Uygulama Kolaylığı Özel Diriller İle Kolay Kanal Hazırlığı
Paket İçeriği 5x FGM White Post DC Cam Fiber Post, 1x FGM Drill
Anasayfa
Hesabım
Ara