}

FGM Whiteness RM Florozisli Dişler İçin Beyazlatma

SKU: FGM.0054
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Whiteness RM Florozisli Dişler İçin Beyazlatma

Mükemmel bir gülüş için tasarlanmış FGM Whiteness RM, lekeli ve mat dişlerinizi yeniden hayat bulduracak bir ürün. İçeriğindeki %6 hidroklorik asit ve silisyum karbür ile emaye üzerindeki inatçı lekelerle savaşırken, mikro aşınma teknolojisi sayesinde diş yüzeylerindeki lekeleri nazikçe ve kalıcı olarak ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

FGM Whiteness RM, diş hassasiyetine yol açmadan rahat bir kullanım sunar. Üstelik elle veya lastik kap yardımıyla kolaylıkla uygulanabilen formülü ile zamanınızı almak yerine konforlu bir deneyim sağlar. Karıştırma derdine son veren bu ürün, kullanıma hazır haliyle mükemmel viskozitesi sayesinde kolaylıkla sürülebilir ve hızlı etki eder.

Floroz, mine yüzey hipoplazisi, pigmentasyon gibi yapısal kusurlara bağlı olan lekelerin yanı sıra aktif olmayan çürüklerden ileri gelen beyaz lekeler için de ideal bir çözüm olan bu beyazlatıcı, S. mutans bakterisinin sebep olduğu demineralizasyona karşı mikro aşındırılmış yüzeyin direncini artırarak çift etkili koruma sağlar. Pratik kullanımıyla 2g’lık şırınga içerisinde sunulan bu harikulade ürün, beyaz ve parlak gülüşlerinizin kapısını aralıyor.

Özellik Detay
İçerik %6 Hidroklorik Asit, Silisyum Karbür
Etki Emaye lekelerini mikro aşınma ile çıkarır
Kullanım Kolaylığı Elle veya lastik kap ile uygulanabilir, karıştırma gerekmez
Viskozite Mükemmel, kolay uygulama
Hassasiyet Diş hassasiyetine neden olmaz
Direnç Mikro aşındırılmış yüzey S. mutans’a karşı daha dirençli
Uygunluk Floroz, mine hipoplazisi, pigmentasyon kusurları ve aktif olmayan çürükler
Paket Detayı 1 Adet 2g Şırınga
Anasayfa
Hesabım
Ara