}

GC G-aenial Universal Flo Flow Kompozit

SKU: GC.İNJC
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-aenial Universal Flo Flow Kompozit

Yenilikçi diş hekimliği malzemelerinden biri olan GC G-aenial Universal Flo, akışkan bir kompozit olmasına rağmen yerleştirdiğiniz bölgede sabit kalabilme özelliğiyle dikkat çeker. Ergonomik şırınga tasarımıyla restoratif işlemlerde hayatınızı kolaylaştıracak bu ürün, sınıf I’den V’e kadar her tür kavitede rahatlıkla kullanılabilir. Veneer simantasyonu gibi hassas işlemlerde bile üstün performans sergiler.

GC G-aenial Universal Flo’nun eşsiz doldurucu teknolojisi, akışkan olmasına karşın restoratif kompozitler gibi üstün fiziksel özelliklere sahip olmasını sağlar. Bu özel kompozit, üstün parlaklığı ve cilalı görünümünü uzun süre koruyarak arayüzlerin plak tutmasını engeller. Neredeyse kendiliğinden cilalanma yeteneğiyle, uygulaması sadece kolay değil, aynı zamanda estetik açıdan da etkileyicidir.

Zamana ve kullanıma karşı dayanıklı GC G-aenial Universal Flo, sizlere uzun ömürlü ve güvenilir restorasyonlar vaat eder. Duruşu, parlaklığı ve akışkanlığıyla, dental restorasyon malzemeleri arasında öne çıkan bu kompozitin tek tüplük şırıngası (3.4g/2ml) ihtiyaçlarınızı karşılayacak miktarda ürün içerir.

Ürün Adı GC G-aenial Universal Flo Flow Kompozit
Kıvam Az Akışkan
Kullanım Kolaylığı Ergonomik Şırınga Tasarımı
Doldurucu Teknolojisi Eşsiz, Standart Restoratif Kompozit Özellikli
Parlaklık ve Cilalama Üstün Parlaklık, Kolay Cilalanabilirlik
Cila Özelliği Kendinden Cilalanabilirlik
Uygulama Alanı Sınıf I’den V’e ve Splintleme, Veneer Simantasyonu
Paket İçeriği Şırınga 3.4g (2ml) Tek Tüp
Anasayfa
Hesabım
Ara