}

FGM Llis Kompozit Pratik Set

SKU: FGM.0025
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

FGM Llis Kompozit Pratik Set

FGM Llis Kompozit Pratik Set, hem profesyonel diş hekimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak hem de estetik restorasyonlarda kullanımı ideal bir üründür. Ön ve arka dişlerdeki çeşitli restorasyon türleri için mükemmel bir çözüm sunan bu set, ışıkla sertleşen bir kompozit yapısına sahiptir. Küçük seramik protez tamirlerinden, reanatomizasyon işlemlerine kadar geniş bir kullanım alanı bulunan FGM Llis, dişin doğal görünümüne uygun opalescence ve fluorescence özelliğiyle benzersiz bir uyum sergiler.

FGM Llis’in öne çıkan özellikleri arasında, Schott tarafından üretilen yüksek kaliteli cam dolgular sayesinde elde edilen yüksek mekanik direnç ve mükemmel radyoopasite yer alır. İnce tanecikli yapısıyla dikkat çeken bu kompozit, mine ve dentin tonları için geliştirilmiş basitleştirilmiş bir gölge sistemine sahiptir. Yüksek gölge kararlılığı sayesinde, restorasyonlarınız zamanla renk değiştirmez ve estetik bütünlüğünü korur.

Setin ergonomik şırınga tasarımı, uygulamanın kolaylığını arttırırken, VITA® Klasik renk kılavuzuna uygun mine ve dentin renklerinin doğruluğuyla restorasyonlarınız doğal dişlerle kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Diş parçalarının yapıştırılması, diastem azaltılması ve çekirdek oluşumu gibi çeşitli uygulamalar için ideal olan FGM Llis Kompozit Pratik Set, yanınızda olacak güvenilir bir yardımcıdır.

Özellik Açıklama
Mekanik Direnç Yüksek kaliteli Schott cam dolgular sayesinde üstün mekanik özellikler
Optik Özellikler Opalescence ve fluorescence ile doğal diş yapısına mükemmel uyum
Gölge Sistemi Basitleştirilmiş renk sistemine sahip mine ve dentin tonları
Parlatma Kalitesi Estetik restorasyonlarda mükemmel parlama sağlar
Endikasyonlar Sınıf I, II, III, IV, V ve VI restorasyonlar; direkt kaplamalar; diş parçası yapıştırmaları; çekirdek oluşumu vb.
Paket İçeriği 1x FGM Llis Kompozit EA2 4 gr
1x FGM Llis Kompozit EA3 4 gr
1x FGM Llis Kompozit EA3,5 4 gr
1x FGM Llis Kompozit EB2 4 gr
1x FGM Llis Kompozit DA3 4 gr
1x FGM Ambar Bond
Anasayfa
Hesabım
Ara