}

Tokuyama Estelite Posterior Quick 4,2 gr Şiringa

SKU: TKY.POSTERIOR
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Tokuyama Estelite Posterior Quick 4,2 gr Şiringa

Yenilikçi RAP teknolojisi ile donatılmış olan Tokuyama Estelite Posterior Quick, diş hekimlerinin en güvendiği ürünlerden biridir. Direkt posterior restorasyonlar için tasarlanmış bu kompozit, oklüzal yüzeylerdeki çalışmalarda da mükemmel sonuçlar sunar. Porselen veya kompozit tamir işlemleri için ideal olan bu ürün, aynı zamanda kısa ışınlanma süresi (standart halojen ışıkla sadece 10 saniye) ve ısınlamadan önce ve sonra asgari düzeyde renk değişimi ile dikkat çeken estetik çözümler sunar.

Tokuyama Estelite Posterior Quick, mükemmel fiziksel özelliklerle aşınmaya karşı yüksek direnç gösterir. Sınıf I ve II posterior kaviteler için ideal olarak tasarlanmış bu kompozit, işleme sırasında yapışkanlık göstermez ve kolay bir şekilde şekillendirilir, bu da onu diş hekimliğinde restorasyonlar için vazgeçilmez kılar. Reflektör ışığının altında optimal çalışma süresi sunan 50 saniye boyunca ideal kıvamını korur, böylece işlemlerinizde kontrolünüzü kaybetmezsiniz.

Her bir ürün, tüp başına 4,2 gram kompozit sunan tek şiringa paketlerinde gelir. Paket içeriği ile kolay kullanım sağlayarak iş akışı verimliliğini arttıran Tokuyama Estelite Posterior Quick, estetik ve dayanıklılığın yanı sıra son kullanıcılar için de konfor sunar. Estelite Posterior serisinin farklı renk kodlarına göre tercih yapabilir ve her bir uygulamanın gerekliliklerine göre en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Ürün Adı Tokuyama Estelite Posterior Quick 4,2 gr Şiringa
Endikasyonları Direk posterior restorasyonlar, porselen/kompozit tamiri
Faydaları RAP teknolojisi, Kısa ışınlanma süresi, Optimal çalışma süresi, Mükemmel fiziki özellikler, Mükemmel estetik
Ürün Özellikleri Aşınmaya karşı yüksek direnç, Minimum renk/şeffaflık değişimi, İyi doldurma ve kolay işlenebilirlik
UTS Kodları 4548190129119 (PA1), 4548190129126 (PA2), 4548190129133 (PA3), 4548190129140 (PCE – İnsizal)
Paket Detayları 1 Adet 4,2 g Tek Tüp Kompozit
Anasayfa
Hesabım
Ara