}

GC Essentia 7 Tüp + GC Premio Bond + GC Modeling Likit + GC Fırça Kampanyasi

SKU: GC.900964
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC Essentia 7 Tüp + GC Premio Bond + GC Modeling Likit + GC Fırça Kampanyası

GC Essentia ile estetik restorasyonlarda mükemmel sonuçlar yakalayın! Sadece yedi farklı tüp kullanarak hastalarınızın ihtiyacı olan tüm restorasyonları kolayca gerçekleştirebileceğiniz, estetik restorasyon çözümleri sunan bu ürün, her yaş grubunun diş yapısına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mikro hibrit yapıdaki dentinler ve nano-hibrit yapılı mine tüpleri hem parlaklık hem de dayanıklılık sunar.

Renk adaptasyonu konusunda kusursuz bir deneyim sunan dentinlerimiz yumuşak ve kolay şekillendirilebilirken, ultrayumuşak doldurucular içeren mine tüplerimiz sayesinde yüzey cilalanabilirliği kalıcıdır. Her yaş grubu için özel renk seçeneklerimizle gençlerden yaşlılara kadar geniş bir yelpazede tedavi olanağı yaratıyoruz. Komple paketimizde özellikle derin kavite restorasyonlarınız için tasarlanmış, renklenmeleri kapatabilen ve enjekte edilebilen Masking Liner da bulunmaktadır.

Ürün paketinde, 2 ml’lik 7 farklı GC Essentia kompozit şırınga, restorasyonların bağlanmasını güçlendiren 5 ml’lik GC G-Premio Bond, modelleme için ideal kıvamı sağlayan 6 ml’lik GC Modeling Liquid ve hassas uygulamalar için tasarlanmış GC Fırça yer almaktadır. Hem estetiği hem de fonksiyonelliği ön planda tutan bu kampanya sayesinde pratiğinizi bir adım öteye taşıyın.

Ürün Özellikler Hacim
GC Essentia Kompozit Şırınga 3 dentin, 2 mine rengi, yaş gruplarına özel renkler 7 x 2 ml
GC G-Premio Bond Kuvvetli bağlanma 5 ml
GC Modeling Liquid İdeal kıvamda modelleme 6 ml
GC Fırça Hassas uygulamalar için özel tasarım
Masking Liner Derin kavitelerde renklenme maskesi, enjekte edilebilir
Anasayfa
Hesabım
Ara