}

Tokuyama Estesil A Tipi Silikon Ölçü Takim

SKU: TKY.SLCNA
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Tokuyama Estesil A Tipi Silikon Ölçü Takımı

Diş hekimliği alanında, ölçü almanın hassasiyeti oldukça önemlidir. Tokuyama Estesil A Tipi Silikon Ölçü Takımı, Tokuyama’nın patentli teknolojisi sayesinde, nemli ortamlarda bile üstün hidrofilik özellikler gösteren dolgu malzemelerini kullanarak, zorlu durumlarda dahi mükemmel ölçü alma imkanı sunar. Yüksek yırtılma direnci ile en ince ayrıntıları bile kolaylıkla “okumanıza” olanak tanır.

Tokuyama Dental laboratuvarlarının özel olarak geliştirdiği yenilikçi reoloji, ölçüyü kolayca çıkartmanızı ve malzemenin yüksek dayanıklılığını garanti eder. Patentli platin kompleksi ve olağanüstü dolgu malzemesi karışımı, mükemmel tiksotropik özellikler sunarak, dişeti çizgisinde dahi en hassas marjinleri doldurabilme yeteneği sağlar. Akıcı ve basınçla yüksek viskoziteye sahip bu malzeme, dişeti yivinde zorlanmadan kullanılır ve alçı model üzerindeki hassas uyumu ile dikkat çeker.

Tokuyama Estesil H2TOP ile tanışın; Tokuyama Dental’in laboratuarlarında tasarlanmış, diğer kimyasal endüstri alanlarında geliştirilen teknolojiler kullanılarak üretilen ve yüksek derecede ıslanabilir özellikler gösteren silikon bazlı ölçü malzemelerinin öncü serisi. Putty sistemde ideal olan bu ürün, kron, köprü, dolgu ve metal döküm işlemleri gibi iki aşamalı çift viskozite gerektiren durumlar için endikedir.

Ürün Adı Tokuyama Estesil A Tipi Silikon Ölçü Takımı
Islanabilirlik Patentli hydrofilik dolgu malzemeleri
Özellikler Yüksek yırtılma direnci ve tiksotropiklik
Uygulama Kolaylığı Çabasız söküm, mükemmel reoloji
Hassaslık Yüksek boyutsal kesinlik ve anatomik detaylar
Kullanım Kronlar, köprüler, dolgular, metal döküm ve kaplamalar
Seri Tokuyama Estesil H2TOP
Paket İçeriği 44100 A/B KIT PUTTY 2×300 ml, 2×50 ml + 6 karıştırma ucu ve 6 intraoral uç
Anasayfa
Hesabım
Ara