}

Detax Exaplast Putty 1. Ölçü

Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Detax Exaplast Putty 1. Ölçü

Diş hekimliğinde mükemmelliyet arayanların tercihi Detax Exaplast Putty 1. Ölçü, C-silikon bazlı yüksek hassaslıkta bir ölçü materyalidir. Tek adım ve çift adım putty-wash tekniği uygulamalarında, diş preparasyonlarının detaylı ölçümlerinde mükemmel bir ilk ölçü materyali olarak kullanılır. Hasta deneyimini unutmadık; taze nane tadı ve Renk Güvenlik Sistemi ile hem tat duyusunu hem de görsel uygulama kontrolünü zirvede tutarız.

Detax Exaplast Putty, yoğun ama yoğurulabilir yapısıyla, istenilen şekli alabilme ve dimensional stabiliteyi garanti eder. Yumuşak, pürüzsüz bir başlangıç kıvamı sunarak, uygulama esnasında kolaylık sağlar. Sonuç, hem hekimler hem de hastalar için tatmin edici bir finale ulaşmanızı sağlayacak 70 Shore A final sertliğindedir.

Kapsamlı ve hassas ölçümler için ideal Detax Exaplast Putty 1. Ölçü, pratik ve ekonomik bir seçenek. 910 ml’lik geniş kavanoz ambalajıyla, ihtiyacınız olan miktarda ürünü kolayca kullanabilir, işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Dental pratikte kaliteli sonuçlar için vazgeçilmez bir ürün Detax Exaplast Putty.

Baz C-silikon
Kullanım Tekniği Tek adım ve Çift adım (putty-wash)
Renk Güvenlik Sistemi Var
Tat Taze Nane
Yoğunluk Çok Yüksek
Kıvam Yoğurulabilir & Dimensional Kararlılık
Final Sertliği 70 Shore A
Ambalaj 910 ml Kavanoz
Anasayfa
Hesabım
Ara