}

3M Espe Clinpro Sealant Fissür Örtücü Büyük Set

SKU: 3M.12636
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Clinpro Sealant Fissür Örtücü Büyük Set

Güçlü ve sağlıklı dişler için ideal bir koruma kalkanı arıyorsanız, 3M Espe Clinpro Sealant Fissür Örtücü Büyük Set tam size göre! Özel tasarlanmış şırıngası ve üstün akışkanlık özelliği ile en zor ulaşılan fissür ve çukurlarda bile kolayca uygulanabilen bu ürün, diş sağlığınızı korumada yeni bir dönem başlatıyor.

Aynı zamanda içeriğindeki flor sayesinde dişlerinizin güçlenmesine yardımcı olurken, patentli renk değiştirme teknolojisi ile uygulamanın doğruluğunu kolayca kontrol edebilmenizi sağlar. Işıkla hızlı bir şekilde sertleşen bu üstün fissür örtücü, düşük hava kabarcığı oluşumu ve yüksek doldurucu oranı sayesinde mükemmel bir uyum ve konfor sunar.

Clinpro Sealant, sadece 20 saniye içinde polimerize olarak zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Eğer polimerizasyon yeterli değilse, pembe uyarı alanları sayesinde kullanıcı anında bilgilendirilir ve uygulama gerekirse tekrarlanabilir. Diş sağlığınızı uzun süre korumak için Clinpro Sealant ile tanışın!

Ürün İsmi 3M Espe Clinpro Sealant Fissür Örtücü Büyük Set
Paket İçeriği 2 adet fissür örtücü şırınga (2×1.2 ml)
1 adet 3 ml Scotbond şırınga asit
20 adet siyah fissür örtücü şırınga ucu
25 adet mavi şırınga asit ucu
Özellikler Flor salgılama, hızlı polimerizasyon, renk değiştirme teknolojisi, düşük hava kabarcığı oluşumu, yüksek doldurucu oranı, mükemmel adaptasyon.
Uygulama 20 saniyede polimerize olur, kullanıcıya yönelik renkli polimerizasyon uyarısı.
Anasayfa
Hesabım
Ara