}

3M Espe Filtek Z550 Nano Hibrit Tek Tüp Kompozit

SKU: 3M.7050A
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Filtek Z550 Nano Hibrit Tek Tüp Kompozit

Dental tedavilerde estetik ve fonksiyonel sonuçlar için geliştirilen 3M Espe Filtek Z550 Nano Hibrit Kompozit, pratik kullanımı ve üstün özellikleri ile diş hekimlerinin yeni gözdesi. Nanohibrit teknolojisi sayesinde mükemmel şekillendirme ve polimerizasyon sonrası dahi formunu koruması, bu kompoziti özel kılıyor. Ayrıca el aletleriyle mükemmel uyum sağlayarak, yapışma ve adaptasyon sorunlarını ortadan kaldırır.

Filtek Z550, 12 farklı renk seçeneği sunarak doğal diş görünümüne mükemmel uyum sağlar. Yüksek esneme ve gerilme direncinin yanı sıra, aşınma direnci ve cila retansiyonu ile uzun süreli ve güvenilir performans vadediyor. Restorasyonda doğallık ve kaliteyi ön planda tutan bu ürünle, hastalarınızın beklentilerini tam olarak karşılayabilirsiniz.

Nanohibrit kompozitlerin doldurucu teknolojisi, farklı partikül büyüklüklerini birleştirerek geniş endikasyon yelpazesi sunar. Filtek™ Z550’yi tercih ettiğinizde, daha yüksek aşınma direnci ve estetik cilalanma avantajlarının yanı sıra, geleneksel hibrit kompozitlerin sağlamlığına da sahip olduğunu fark edeceksiniz.

Özellik Açıklama
Teknoloji Nanohibrit Üniversal Restoratif
Kullanım Kolaylığı El aletine yapışmayan, akmayan, şeklini koruyan
Renk Seçenekleri 12 farklı dentin renk alternatifi
Performans Yüksek esneme ve gerilme direnci, aşınma direnci, cila retansiyonu
Estetik Sonuçlar Doğal görünüm, üstün cilalanabilirlik
Endikasyon Yelpazesi Geniş restoratif uygulama imkanı
Anasayfa
Hesabım
Ara