}

Bisco AELITE Aesthetic Universal Kompozit Set

SKU: BIS.H85240K
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco AELITE Aesthetic Universal Kompozit Set

Estetik gülüşlerin vazgeçilmez tercihi Bisco AELITE Aesthetic Universal Kompozit Set, 20 değişik renk alternatifiyle dişlerinize aradığınız uyumu ve doğal görünümü sunuyor. Ön ve arka diş restorasyonlarında kullanabileceğiniz bu set, nano partikül teknolojisi sayesinde mükemmel bir cilalanabilirlik ve renk uyumu vaat ediyor.

Yüksek doldurucu oranı (%75 ağırlıkça) ile maksimum dayanıklılığa sahip Bisco AELITE, zorlu çiğneme kuvvetlerine karşı güçlü bir direnç gösterirken, estetik restorasyonların en önemli unsurlarından biri olan doğal diş hissini de unutmuyor. Kompozitin kolay uygulanabilen yapısı, 2mm kalınlıkta tabakalar halinde uygulanıp ara evrelerde 20 saniye, bitiş aşamasında ise 30 saniye ışınlanarak hızlıca sertleştirilebilir.

Tam donanımlı paketiyle birlikte gelen bu set, her bir diş doktorunun ve hastasının ihtiyacına cevap verecek çeşitlilikte. Set içeriğinde, farklı estetik ihtiyaçlara yönelik All Purpose Body, Aest Enamel ve Aest Incisal Clear kompozitler bulunmakta. Ayrıca sete dahil olan Uni Etc w/BAC, One Step Plus, Biscover LV ve Modelling Resin gibi yardımcı ürünler de işlem sırasında mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Ürün Adı Bisco AELITE Aesthetic Universal Kompozit Set
Renk Alternatifleri Mine Renkleri: A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, B4, C1, C2, C3, C4, D2, D3, D4, Bleach; Şeffaf: Frost, Clear, Gray
Paket İçeriği 2 x 4 gr All Purpose Body, 3 x 4 gr Aest Enamel (A1, A2, C2), 4 gr Aest Incisal Clear, 5 gr Uni Etc w/BAC, 2 ml One Step Plus, 0,5 ml Biscover LV, 1,5 ml Modelling Resin
Fiziksel Özellik Güçlendirilmiş yapı ve %75 ağırlıkça doldurucu oranı
Uygulama 2mm tabakalar halinde; Ara evreler 20 saniye, Bitiş 30 saniye ışınlama
Anasayfa
Hesabım
Ara