}

GC G-aenial A Chord Bleach Kit Kompozit Set

SKU: GC.10006771
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-aenial A Chord Bleach Kit Kompozit Set

GC’nin diş hekimliği alanındaki 100 yıllık deneyimi ve milyardan fazla başarılı restorasyon tecrübesi, G-ænial A ‘CHORD ile zirveye çıkıyor. Yüksek Performanslı Öğütülmüş CERASMART (HPC) doldurucuları ve Tüm Yüzey Silan Kaplama (FSC) teknolojisi sayesinde kolay kullanımı ve göze çarpmayan estetik restorasyonları birleştiren bu devrimci ürün, tek şırınga konforuyla mükemmel restoratif çözümler sunar.

G-ænial A ‘CHORD, hem estetik hem de işlevsel olarak restoratif diş hekimliğinde yeni bir devrim yaratıyor. Unishade sistemi sayesinde, basit seçim ile zamandan tasarruf sağlarken, doğal floresanlı ve uzun süreli parlak görünümü ile estetik kaygıları ortadan kaldırıyor. Zor durumlarla başa çıkabilen yüksek aşınma ve renklenmeye karşı dayanıklılığı ile diş hekimlerinin yanında güvenilir bir ortak olmayı başarıyor.

GC G-ænial A ‘CHORD, pratik kullanımı ve sürekli mükemmel sonuçları ile her diş hekiminin ihtiyacını karşılar. Bu üniversal kompozit seti, sadeliği ve devrimci teknolojiyi bünyesinde barındırarak uzun süreli ve zor algılanmayan restorasyonlar vadediyor. Kullandıkça maliyet ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyan bu set, zorlu vakalarda dahi size güven ve kolaylık sunuyor.

Ürün Adı GC G-aenial A Chord Bleach Kit Kompozit Set
Özellikler Unishade sistemi, Doğal floresans, Uzun süreli parlaklık
Devrimci Teknoloji Tescilli HPC doldurucuları, FSC teknolojisi, Yüksek radyoopasite
Kullanım Kolaylığı Basitleştirilmiş kullanım, Uzun süreli estetik restorasyonlar, Zor durumlar için ideal
Paket İçeriği
  • 1x GC G-aenial A’Chord Kompozit BW
  • 1x GC G-aenial A’Chord Kompozit BOW
  • 1x GC G-aenial A’Chord Kompozit JE
Anasayfa
Hesabım
Ara