}

3M Espe Ketac Molar Easymix Likit

SKU: 3M.56628
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Ketac Molar Easymix Likit

Dişhekimi dostu, 3M Espe Ketac Molar Easymix Likit, uygulama kolaylığı ve güçlü performansı bir arada sunan bir cam iyonomer restoratif materyalidir. Toz formunun granül yapısı sayesinde, açarken veya karıştırırken toz uçması derdine son! Amalgam malzemeler gibi yoğun bir uygulanabilirlikte, dentin ve mineye kendiliğinden yapışarak işlemlerinizi kolaylaştırır. Florid salımı ile diş sağlığınızı desteklerken, düşük aşınma direnci ve yüksek radyoopasitesi ile uzun soluklu etkiler yaratır.

Sertleşme süreci kendi kendine gerçekleşen Ketac Molar Easymix, mükemmel yüzey sertliği ile dikkat çeker. Atravmatik restorasyon tekniğiyle tam uyum sağlayarak, farklı diş tiplerine ve çeşitli dolgu gereksinimlerine cevap verir. Süt diş restorasyonlarından daimi sınıf I restorasyonlara, kor yapımından estetiğin kritik olmadığı sınıf V dolgulara kadar geniş bir kullanım alanı sunar ve kompozit dolguların altında olağanüstü bir kaide olarak görev alır.

3M markasının kalitesiyle harmanlanmış bu ürünü kullanırken karışım oranları ve sertleşme süreleriyle ilgili endişelenmenize gerek yok. 1 toz-1 likit oranındaki karışımı kolayca hazırlayabilir, 3:30 dakikalık çalışma süresi ve 5 dakikalık donma süresi ile tedavilerinize hız kazandırabilirsiniz. Ürününüz güvenle yerleştirildikten sonra, yüzey düzeltmeleri ve oklüzal ayarlamalar için ekstra zamanınız olacak.

Ürün Özellikleri Ürün Uygulaması
Toz halinde, granül yapılı 1 toz-1 likit karışım oranı
Dentin ve mineye mükemmel yapışma Plastik spatülle kolay karıştırma
Yüksek florid salınımı Kaviteye basit yerleştirme ve şekillendirme
Düşük aşınma direnci Vazelin ile nem koruması
Yüksek radyoopasite 3:30 dk çalışma, 5 dk donma süresi
Kendi kendine sertleşme Dolgu ve oklüzal düzeltme kolaylığı
Mükemmel yüzey sertliği 1x 8.5 ml paket içeriği
Anasayfa
Hesabım
Ara