}

GC Equia Forte HT Cam İonomer Promo Pack 100 Kapsül

SKU: GC.901557
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC Equia Forte HT Cam İonomer Promo Pack 100 Kapsül

Yenilikçi restorasyon teknolojisinin bir örneği olan GC Equia Forte HT Cam İonomer Promo Pack, zahmetsiz kullanımı ve superior fiziksel özellikleriyle diş hekimliğinde bir devrim yaratıyor. EQUIA Forte® Fil ve EQUIA Forte® Coat’ın bir araya gelmesiyle oluşturulan bu sistemin temelinde, gelişmiş cam hibrit teknolojisi yatmaktadır. Bu teknoloji, ultra ince ve yüksek derecede reaktif cam partiküllerinin kullanımı sayesinde günümüzdeki Cam İyonomer ürünlerine göre çok daha kuvvetli sonuçlar elde etmektedir.

Daha da güçlendirilmiş poliakrilik asit içeriği sayesinde yaratılan yeni formülasyon, yüksek dayanıklılıkta restoratif çözümler sunarken, EQUIA Forte Coat’taki yenilikçi çok işlevli monomer katkısı, daha sağlam bir reçine matrisinin oluşmasını sağlayarak, hem estetik hem de fonksiyonel bir üstünlük kazandırıyor. Restorasyon ihtiyacınızda mükemmel bir seçenek olan bu ürün, kenar sızdırmazlığı ve yüksek florür salımı özelliğiyle de dişleriniz için uzun vadeli koruma sunar.

Estetik anlamda da cezp eden EQUIA Forte HT, sekiz farklı renk seçeneği ile sizlere doğal diş görünümünü en iyi şekilde taklit etme olanağı tanır. Kapsamlı paketi sayesinde Sınıf I, II ve V restorasyonlarda olağanüstü performans gösteren bu ürün, artık 100 adet kapsül halinde ve 4 ml EQUIA Forte Coat ile pratik bir çözüm sunuyor.

Ürün Adı GC Equia Forte HT Cam İonomer Promo Pack 100 Kapsül
Özellikler Kütlesel-dolgu, kullanım kolaylığı, teknik hassasiyet gerektirmeme
Avantajlar Yapışkan ve paketlenme özelliği, polimerizasyon çekmesi/büzülme stresi yok, mikro sızıntıya ve renk bozulmasına karşı dayanıklı, yüksek florür salımı, aşınmaya ve asit erozyonuna karşı dirençli
Renk Seçenekleri 8 farklı estetik renk
Paket İçeriği 100x GC Equia Forte HT Cam İonomer Kapsül, 1x GC Equia Forte Coat 4 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara