}

3M Espe Deepcure S Işınlı Dolgu Led Cihazi

SKU: 3M.76975
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Deepcure S Işınlı Dolgu Led Cihazı

Diş hekimliği restorasyon işlemlerinde en üst seviye performans ve güvenilirlik arayanlar için tasarlanmış olan 3M Espe Deepcure S Işınlı Dolgu Led Cihazı, dayanıklı tek parça paslanmaz çelik gövdesi ile klinik pratiklerinizde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Sıradan dolgu tedavilerini bile estetik bir sanata dönüştüren bu profesyonel cihaz, her seferinde kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlar.

10 mm genişliğindeki siyah ışık ucu sayesinde geniş alanları tek bir hamlede ışınlamanız mümkün olurken, 5’ten 20 saniyeye kadar değişen dört farklı ışınlama modu sayesinde her tür dental materyale uygun polimerizasyon prosedürlerini uygulayabilirsiniz. Simantasyon işlemleri sırasında fazlalık simanı temizlemeyi kolaylaştıran “tack cure” modu ise zaman kazandırır ve işlemlerinizi daha da pratik bir hale getirir.

Özel olarak güncellenmiş ışık kılavuzu geometrisi, zorlu diş yüzeylerine bile kolayca ulaşmanıza olanak tanır. Elipar DeepCure-S yüksek performanslı LED ışıkları ile cihaz, restorasyon işlemlerinizde merkezden çevreye ve yüzeyden kavital diplere kadar derin ve eşit orantılı polimerizasyon vaat eder. Böylece, her bir dolgu işleminiz, estetik ve fonksiyonel başarıyı maksimum seviyeye çıkarır.

Özellik Açıklama
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
Işık Ucu Çapı 10 mm
Işınlama Modları 5, 10, 15, 20 Saniye; “Tack Cure” Modu
Işık Kılavuzu Güncellenmiş Geometri
LED Performansı Yüksek Performanslı LED Işık
Anasayfa
Hesabım
Ara