}

3M Espe Relyx Fiber Post Seti

SKU: 3M.56860
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

3M Espe Relyx Fiber Post Seti

3M Espe Relyx Fiber Post Seti, dişinize uzun ömürlü destek sağlamak üzere tasarlanmış estetik bir çözümdür. Doğal diş dokusu yetersiz kaldığında tercih edilen bu güvenilir ürün, cam fiber takviyeli yapısıyla ön plana çıkar. Restorasyon işlemlerinizde, translüsensi sayesinde radyografide görünürlük sağlar ve estetik bir görünüm sunar.

Hem güçlü hem de esnek yapısıyla doğal dişinize zarar vermeden uyum sağlar ve farklı çap seçenekleri ile her duruma uygun bir çözüm sunar. Konik apikal ucu sayesinde, dişinize minimal müdahale gerektirir ve ürün, kolaylıkla hazırlanabilir ve uygulanabilir. RelyX Unicem ile dişinize adeta kusursuzca yapışır; böylece ekstra bir ön hazırlık adımına gerek kalmaz.

Endodontik müdahale ihtiyaç duyduğunuzda ise RelyX Fiber Post, dişinizi koruyarak kolayca çıkarılabilir. Pratik uygulama adımlarıyla, doğru boyutlardaki post seçilir, kanal yuvası hazırlanır, fazlalıklar kesilir ve siman ile yapıştırılır. Bu set ile birlikte siman fazlalıklarını temizleyerek kolayca sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Ürün İçeriği Adet Ölçü (mm)
1 numaralı post 5 1.3
2 numaralı post 5 1.6
3 numaralı post 5 1.9
1 numaralı drill 1
2 numaralı drill 1
3 numaralı drill 1
Standart drill 1
Uygulama ucu 20
Teknik kart 1
Anasayfa
Hesabım
Ara