}

Detax Detaseal Hydroflow Heavy Dopplep

SKU: D01
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Detax Detaseal Hydroflow Heavy Dopplep

Diş hekimliğindeki hassas ölçüm işlemleri için ideal bir seçenek olan Detax Detaseal Hydroflow Heavy Dopplep, yüksek performanslı bir VPS (vinilpolisiloksan) bazlı ölçü malzemesidir. Hidrofilik yapısı sayesinde, ıslak ağız ortamında bile üstün detay aktarımı yaparak, doğru ve net sonuçlar almanızı sağlar. Tiksotropik özellikteki bu yüksek kıvamlı malzeme, kolay uygulanabilirliği ile de ön plana çıkar.

Orta final sertliğe sahip olan bu ürün, dinamik mikserler ile uyumlu 5:1 maksi kartuşlar içinde sunulur ve etkin bir kullanım için çift karıştırma tekniği veya tek adım tekniği tercih edebilirsiniz. Ayrıca, Detax DetaSeal® HydroFlow Lite ve Detax DetaSeal® HydroFlow Xlite ile kombine edildiğinde, kaşık materyali olarak kullanımı idealdir, bu da prosedür sürecinizi daha verimli hale getirir.

Bu ürün ile ağız içinde pratik uygulama süresi sadece 2 dakikadır. Bu hızlı kuruma süresi, hasta konforunu arttırır ve kliniğinizdeki iş akışını hızlandırır. Yeşil renkli baz ve beyaz renkli katalizörle farklılaştırılan iki bileşen, kolaylıkla tanınabilir ve kullanımı kolaydır. 2x 380 ml kartuş içeren bu paket, uzun süreli kullanım için idealdir.

Özellik Detay
Baz Yeşil
Katalizör Beyaz
Paket İçeriği 2x 380 ml kartuş baz
Uygulama Süresi 2 dakika
Kullanım Tekniği Çift karıştırma veya tek adım
Kombinasyon Detax DetaSeal® HydroFlow Lite ve Xlite ile ideal
Anasayfa
Hesabım
Ara