}

Bisco All Bond SE Ace Refil

SKU: BIS.U30201P
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco All Bond SE Ace Refil

Dental restorasyonlarda tercih edilen ve nano dolgu partikülleri sayesinde yüksek bağlantı kuvveti sağlayan Bisco All Bond SE Ace Refil ile tanışın. Bu üniversal adeziv, her türlü diş dolgusunda kullanıma uygun olup, self cure ve light cure materyallerle aktivatör ihtiyaç duymadan kolaylıkla kullanılabilir. Hem sıvı formu hem de muadillerinden ayrılan radyoopak yapısı ile tedavi sürecinin gelecekte de izlenebilir olmasını sağlar.

All Bond SE Ace Refil, hassasiyeti azaltma özelliğiyle de öne çıkıyor. Özellikle indirekt restorasyonlar ve hassasiyet tedavilerinde sıklıkla tercih edilirken, karıştırıldığında pembe renge dönen yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Renk değişimi, malzemenin doğru bir şekilde karıştırıldığını ve kullanıma hazır olduğunu gösterir.

Pratik uygulaması sayesinde, ALL-BOND SE ACE tek bir tıklama ile karışımı godeye bırakır ve karıştırma işlemi sırasında fırçalama tekniği ile pembeleşmesi beklenir. Restoratif materyali ideal şekilde uygulayıp, belirli bir doz ışık ile sertleştirebilirsiniz. Ayrıca ALL-BOND SE LINER, geniş restorasyonlarda ve derin vital dentinlerde sızıntıyı önleyerek ekstra koruma sağlar.

Özellik Detay
Üniversal Evet
Nano Dolgulu Partiküller Var
Kullanım Alanı Geniş (Kompozit, Amalgam, Indirekt Restorasyonlar)
Radyoopak Evet
Karışım Rengi Pembe (karıştırıldığında)
Kullanım Self Cure ve Light Cure ile Uyumlu
Bağlantı Kuvveti Üstün (38 Mpa)
ALL-BOND SE LINER Hidrofobik yapısı ile mikro sızıntıları önler
Anasayfa
Hesabım
Ara