}

GC G-aenial A Chord 5 Tüp + Bond + Modeling Likit Kampanyasi

SKU: GC.10006836K
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

GC G-aenial A Chord 5 Tüp + Bond + Modeling Likit Kampanyası

Dentistry with 100 years of experience and over a billion composite restorations globally, GC introduces the innovative universal composite G-ænial A ‘CHORD. Simplifying dentistry with patented High-Performance Milled CERASMART (HPC) fillers and Full Surface Silane Coating (FSC) technology, this product merges invisible restorations with natural fluorescence and advanced technology in a single syringe.

G-ænial A ’CHORD revolüsyonu, estetiği ve teknolojiyi ustaca birleştiriyor. Basitleştirilmiş unishade sistemi ile sadeliği benimseyen A ’CHORD, doğal floresans ve uzun süreli parlaklığı ile estetiği ön planda tutuyor. Zorlu durumlarda bile yüksek renklenme ve aşınma direnciyle dikkat çeken ürün, mükemmel radyoopasite sunar.

Kolay kullanımı ve basit uygulanışı ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan G-ænial A ’CHORD, uzun süreli ve görünmez restorasyonlar için ideal bir seçimdir. Paket, zahmetsiz uygulama ve dayanıklılık için gerekli olan her şeyi içerir; profesyoneller bile en zorlu durumlarda bu ürüne güvenebilir.

Ürün İçeriği Miktar
GC G-aenial A’Chord Kompozit Şırıngalar 5x 2.1 ml
GC G-Premio Bond 5 ml
GC Modeling Liquid 6 ml
Anasayfa
Hesabım
Ara