}

Bisco Transluma İntro Set

SKU: BIS.G91620K
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Bisco TransLuma İntro Set, estetik diş hekimliğinde devrim yaratan bir üründür. Geleneksel metal postlar yerine, cam fiber ve epoksi rezin matriks yapısı ile üretilen bu özel set, esnekliği ve basınç karşısındaki dayanıklılığı ile öne çıkar. Mükemmel estetik çözümler sunan bu set, doğal diş yapısını taklit eder ve kanal içinde olağanüstü bir uyum sağlar.

Çift eğimli tasarımı ile TransLuma, kanal uyumunda mükemmellik sunarken (-20 Gpa) dentine eşdeğer esneme direncine sahiptir. Bu özellikler, estetik restorasyonlarda arzu edilen doğal görünümün elde edilmesini kolaylaştırır. Ayrıca, farklı kanal büyüklükleri için üç ayrı kalınlıkta sunulan bu set, her tür uygulama ihtiyacına uygun bir çeşitlilik sunar.

Radyoopak özelliği ile radyografide net bir şekilde görünen TransLuma, diş yapısı ve kor yapım kompozitlerine mükemmel derecede bağlanır. İhtiyaca göre kök yapısına zarar vermeden çıkarılabilme kolaylığı da sunar. Set, çeşitli boyutlarda TransLuma Postlar ve özel TransLuma Drills içermektedir. Bu kit, estetik diş hekimliği uygulamalarınıza değer katar ve uzun ömürlü sonuçlar sağlar.

Paket İçeriği Miktar Boyut
Transluma Posts 5 ISO 90
Transluma Posts 3 ISO 100
Transluma Posts 2 ISO 120
Pre-Shaping Drill 1 ISO 70
Transluma Drills 3 ISO 90/100/120
Anasayfa
Hesabım
Ara