}

Coltene Speedex C Silikon Ölçü Takim

SKU: CW.0003600
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Coltene Speedex C Silikon Ölçü Takımı

Diş hekimliğinde hassas ölçümler için tasarlanmış Coltene Speedex C Silikon Ölçü Takımı, A-Silikon kaliberinde performans sunar ve elastikiyeti sayesinde hızlı ve doğru sonuçlar almanızı sağlar. En zorlu durumlar altında bile, düşük büzüşme oranıyla modellerinizi 7 gün süreyle değişmeden koruyabilir, tükürük ve kan varlığında dahi üstün izlenim kalitesi elde edebilirsiniz.

Takımın sunduğu hemostatik ve anestetik maddelere duyarlı olmayan yapısı işlem sırasını kolaylaştırırken, lateks eldivenle uyumluluğu ise işlevselliğini artırır. Speedex’in hidrofilik yapısı ve kontrol edilebilir çalışma süresiyle her teknik için ideal olan bu ölçü takımı, 30° düşük kontakt açısı ile nemli ortamlarda dahi mükemmel detaylı ölçümler vadediyor.

Takım içerisinde bulunan Speedex Putty 910 ml ile ilk ölçü maddesi, 140 ml’lik Speedex Light Body ile ikinci ölçü maddesi ve 60 ml’lik Speedex Universal Activatör ise hassasiyetle sertleşmeyi destekleyen jel katalizör olarak görev alır. Her bileşen ölçüm tekniğinize ve hastalarınıza konfor sunacak şekilde özenle seçilmiştir.

Ürün Adı Coltene Speedex C Silikon Ölçü Takımı
Özellikler A-Silikon kalitesinde C-Silikon, Elastik geri kazanılabilirlik, Boyutsal stabilite, 7 gün kullanım, Olağanüstü ıslanabilirlik ve akış özellikleri, Hemostatik ve anestetik maddelere duyarlılık yok, Lateks eldivenle kullanım, Hidrofilik, Alerjenik değil, Doku uyumlu
Speedex Putty 910 ml
Speedex Light Body 140 ml
Speedex Universal Activatör 60 ml
Kontakt Açısı 30°
Yırtılma ve Kırılma Direnci Yüksek
Anasayfa
Hesabım
Ara