}

Detax DetaSeal Function Takim

SKU: DTX.02521
Whatsapp Sipariş
Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Detax DetaSeal Function Takım

A-Silikon bazlı yapısıyla Detax DetaSeal Function Takım, özellikle fonksiyonel ölçülerin ve kenar biçimlerinin detaylı belirlenmesi için ideal bir materyaldir. Yüksek kalite standardında, ideal bir düzgünlük sunarak kullanım kolaylığı sağlar. Yumuşak kıvamı ile pratikte kolay şekillendirme ve uzun süre deforme olmadan orijinal hacmini muhafaza etme özellikleri sayesinde profesyonellerin tercihi olmaktadır.

Ürünün ağız içinde rahatlıkla işlenmesi için tasarlanmış uzatılmış sertleşme süresi ve ayırt edilebilir plastik fazı, kullanıcı deneyimini oldukça kolaylaştırmaktadır. Detax DetaSeal Function Takım, kontrast renkleri sayesinde optimum karıştırma kontrolünü mümkün kılar; böylece, kırmızı baz ve sarı katalizörün eşit miktarda kullanıldığından emin olabilirsiniz. Bu özellik, kullanım sırasında karışımın doğru yapılıp yapılmadığını görsel olarak da kontrol etme fırsatı sunar.

Paket içeriğinde yer alan iki adet 80 ml şırınga, birisi kırmızı baz diğeri sarı katalizör olmak üzere ölçü materyalinin kolayca hazırlanıp uygulanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca pakete dahil edilen biçimlendirme şırıngası, prosedür sırasında materyalin istenen kıvamda uygulanmasını sağlar, bu da işlemlerin hızlı ve etkili bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

Özellik Detay
Baz Rengi Kırmızı
Katalizör Rengi Sarı
Karışım Oranı 1:1
Paket İçeriği 1x 80 ml şırınga baz, 1x 80 ml şırınga katalizör, 1x biçimlendirme şırıngası
Ağız İçi Sertleşme Süresi Uzatılmış
Özel Özellikler Yumuşak kıvam, ideal düzgünlük, kolay biçimlendirilebilir, deforme olmaz
Anasayfa
Hesabım
Ara